Dzięki Wam, naszym Darczyńcom, rozwijamy naukowe zainteresowania i pasje dzieci od najmłodszych lat, wspieramy szkoły i nauczycieli, realizując warsztaty, szkolenia i konferencje.

Każda wpłata rozwija nasze projekty edukacyjne.

Dziękujemy, że tworzycie z nami Fundację Uniwersytet Dzieci.

Lista naszych Darczyńców:
Wit Tarkowski (Wrocław)
W.D (Kraków)
Michał Białobrzeski (Lanzkorona)
Ł.S (Warszawa)
Ł.S (Warszawa)
Ł.S (Warszawa)
K.D (Kraków)
Karolina Przybyło (Kraków)
Katarzyna Pomykała (Stronie Śląskie)
Agnieszka Krochmal-Węgrzyn (Warszawa)
Anna Sosna (Częstochowa)
P.H (Kraków)
Jarosław Grzybowski (Stronie Śląskie)
Joanna Zwijalska (Warszawa)
Agnieszka Jelińska (Olkusz)
Łukasz Ziółek (Owczarnia)
P.P (JABŁONKA)
P.P (JABŁONKA)
Robert Lorenc (Kraków)
Piotr Gil (krapkowice)
M.D (Wrocław)
A.K (Warszawa)
Katarzyna Gajewska (Warszawa)
T.D (Warszawa)
E.S (Polska)
Fundacja PGE
G.J (Wrocław)
Roksana Trojanowska (Warszawa)
ROTRANS Robert Patoka (Mińsk Mazowiecki)
A.P (Łódź)
Iwona Sosnowska (Olsztyn)
Adrian Staszczyszyn (Wrocław)
Karolina Bukowska Strakova (Kraków)
Filip Nowak (Kraków)
Oddziałowa Rada Rodziców
Katarzyna Rembecka-Strzałka (Kraków)
Z.B (Tarnów)
Piotr Chmielewski (Warszawa)
S.M (Warszawa)
Justyna Kierzkowska (Wrocław)
Marta Sergi (Niepołomice)
Karolina Wójcik Babraj (Kraków)
Agnieszka Piskozub-Piwosz (Kraków)
Antoine i Aneta Brenti (Malzeville)
Beata Szydłowska-Klima (Wieliczka)
Aneta Kraj-Gawlik (Wieliczka)
Paulina Mazurek (Kraków)
Jacek Dziwoki (Kraków)
M.S (Wilczyce)
W.T (Wrocław)
M.Ż (Kraków)
A S (Kraków)
Renata Kuchta (Bukowina Tatrzanska)
Beata Niedośpiał (Myślenice)
Danuta Małyska (Olsztyn)
Agnieszka Maj-Pelczar (Zielonki)
Magdalena Wicher (Warszawa)
Tomasz Wójcikowski (Warszawa)
Błażej Marciniak (Kraków)
Katarzyna RN (Warszawa)
Anna Chojowska-Szymańska (Niepołomice)
Elżbieta Kaczmarczyk (Nadolice Wielkie)
Agata Stanik (Siechnice)
Fundacja Warbud
Piotr Kopta (Kraków)
Marzanna Moszczyńska (Łęgajny)
Monika Woźniak (Grodzisk Mazowiecki)
Zuzanna Godek (Warszawa)
Agnieszka Moskal (Kraków)
Piotr Urban (Mogilany)
Lucjan Przykorski (Warszawa)
Andrzej i Paulina Gajoszek (Kraków)
Joanna Uścińska (Miłomłyn)
Małgorzata Krajewska (Warszawa)
Andrzej Zakrzewski (Warszawa)
Anna Zatorska (Warszawa)
Paweł Florek (Zabierzów)
K.M (Płock)
M.G (Warszawa)
M.G (Warszawa)
A.G (Kraków)
Renata Górniak (Wrocław)
Instytut Bezpieczeństwa Społecznego FUNDACJA (Warszawa)
Sylwia Dębosz (Kraków)
Grażyna Bąk Zalewska (Kraków)
Elżbieta Warszawa Lange (Wrocław)
Sylwia Bednarek (Kraków)
D.P (Warszawa)
Agnieszka Kotecka (Ząbki)
Grzegorz Maj (Kraków)
A.C (Warszawa)
SZP . (Wysoka)
Anna Maciejewska-Sobota (Kraków)
Agata Bauc Michalak (Warszawa)
Ewa Wagner (Andrychów)
Alicja Łabęcka (Olsztyn)
Monika Nowak (Oborniki Śląskie )
Anna Srebrna (Sulejówek)
Marek Leus (Biłgoraj)
Agnieszka Gryska (Morąg)
Iwona Nasierowska (Warszawa)
Grzegorz Leszczyński (Rząśnik)
M.B (Sękocin-Las)
Anna Parakiewicz (Olsztyn)
Anna Sokolska - Szylar (Wrocław)
Sebastian Olejnik (Warszawa)
Jolanta Rusińska (Wieliczka)
Anna Paniak (Myślenice)
Grzegorz Leszczyński (Rząśnik)
Michał Peschak (Kraków)
Małgorzata Godlewska (Oława)
Artur Olczak (Warszawa)
Urszula Makowska (Warszawa)
Tomasz Wójcikowski (Warszawa)
Alona Gryshaieva (Kraków)
A.J (Olsztyn)
Tomasz Kurek (Sobótka)
Alina Musiał (Wrocław)
Marek Czajkowski (Warszawa)
M.K (Kraków)
Piotr Wilam (Kraków)
Anna Paniak (Myslenice)
Marta Gronek (Leśniakowizna)
A.D (Wrocław)
Jakub Kotarba (Świątniki Górne)
Bartlomiej Kopec (Krakow)
T.S (Krakow)
Joanna Żok (Kraków)
Marta Zajbert (Kraków)
Nina Kaczmarczyk (Bibice)
A.N (Piekary Slaskie)
A.W (Pniow)
Michal Podgorski (Wieliczka)
J.K (Krakow)
A.K (Warszawa)
Tomas Kocan (Krakow)
A.P (Gdańsk)
Marcin Tomanek (Wierbka)
A.B (Warszawa)
Joanna Woszczyk (Stawiszyn)
Monika Dąbrowska (Warszawa)
M.D (Warszawa)
M.C (Warszawa)
Tomasz Sucharzewski (Warszawa)
Tamara Sobierajska (Raszyn)
Maria Kugiejko (Warszawa)
Karolina Olenkiewicz (Grodków)
B.B (Konstancin-Jeziorna)
ALicja Fijałkowska (Warszawa)
M.Z (Stawiguda)
M.Z (Stawiguda)
Anna + Dagmara Szmidt + Brodaczewska (Warszawa)
Katarzyna Szmyd (Kraków)
Karol Milewski (Warszawa)
Marcin Wróbel (Warszawa)
Anna Możdzonek (Warszawa)
T.W (Gdańsk)
A.S (Kraków)
Monika Machay (Warszawa)
A.M (Kraków)
K.M (Kąty Wrocławskie)
Kamil Bielski (Olsztyn)
Slawek Kumka (Kraków)
M.W (Warszawa)
E.S (Kraków)
Agnieszka Małecka (Bielany Wrocławskie)
J.D (Kraków)
D.H (Wrocław)
Tomasz Warkocki (Warszawa)
Rafał Sozański (Wrocław)
C.S (Wrocław)
M.D (Olsztyn)
Anna Sawicka (Warszawa)
Janetta Kasprzak (Warszawa)
Agata Rojek Paź (Warszawa)
Monika Gołaszewska (Warszawa)
Ewa Szemela (Warszawa)
M.G (Warszawa)
K.B (Warszawa)
Jadwiga Kulczycka - Grzywacz (Myślenice)
Aneta Kęska (Wrocław)
M.K (Warszawa)
Julita Socha (Warszawa)
Janetta i Paweł KASPRZAK (Warszawa)
A.M (Kraków)
Tomasz Kurek (Dobromierz)
A.S (Warszawa)
A.S (Warszawa)
Grażyna Wysocka-Fiślak (Stara Bystrzyca)
Łukasz Pich (Kraków)
E.S (05-120)
Marta Podosek (Kraków)
Małgorzata Głos (Warszawa)
Takeo Makihara (Kraków)
Jadwiga Szubert (Kraków)
Jan Kujawski (Złotoryja)
Anna Grochot-Przęczek (Kraków)
Sensoryka Doradztwo Szkolenia (Kraków)
Tarek Hammudeh (Warszawa)
Dominika Swędrowska (Kraków)
Agnieszka Suwara (Opoczno)
M.A (Białystok)
AGNIESZKA BARANIK (BIELANY WROCŁAWSKIE)
M.S (Kozierów)
E.O (KRAKÓW)
Małgorzata Kozioł (Wrocław)
Brygida Dzieniszewska - Hochbaum (Warszawa)
Anna Nowak (Reguły)
A.W (Kraków)
Anna Strzelska (Kraków)
Ewa Maxurczyk -Jankowska (Warszawa)
Marta Burzyńska (Kraków)
Marcin Bartosiewicz (Ratowice)
Katarzyna i Michał Łach (Kraków)
A.S (Warszawa)
Beata Lewandowska (Warszawa)
A.S (Warszawa)
Marta Burzyńska (Kraków)
A.G (Warszawa)
C.S (Wrocław)
A.N (Kraków)
Krystyna Pietrzykowska (Mogilany)
Krystyna Pietrzykowska (Mogilany)
Joanna Jurecka (Katowice)
Marta Stawiecka-Mirota (Warszawa)
Władysław Kleniewski (Warszawa)
Urszula Michalik (Kraków)
J.P (Warszawa)
K.O (Warszawa)
Monika Maj (Wrocław)
Magdalena Gluszcz (Warszawa)
J.P (Ząbki)
K.F (Warszawa)
J.J (Aleksandrów Łódzki)
Katarzyna Andrzejewicz (Warszawa)
M.W (kraków)
M.K (Warszawa)
B.B (Smolec)
Iwona Spałek (Kraków)
Rada Rodziców SP Aktywna Mała Szkoła (Kraków)
A.D (Warszawa)
magdalena michniewicz (warszawa)
TOMASZ WÓJCIKOWSKI (WARSZAWA)
Tomasz Wójcikowski (Warszawa)
Renata Horbatowska (Kraków)
Maciej Lemecha (Olsztyn)
Jan Falba (Lidzbark)
Anna i Łukasz Bieniek (Warszawa)
Jarosław i Edyta Rulka (Warszawa)
Joanna Misiewicz-Karkut (Warszawa)
Marcin Truszel (Kraków)
Senoryka Doradztwo Szkolenia (Kraków)
Grzegorz Konieczny (Warszawa)
Piotr Ptaszek (Święcice)
Joanna Trygar-Polak (Kraków)
R.B (Sanok)
Marta Zamaryka (Wrocław)
Katarzyna i Andrzej Szczuchniak (Pruszków)
P.S (Kraków)
Paulna Jamińska (Warszawa)
Agnieszka Piskozub-Piwosz (Kraków)
A.H (Białystok)
M.K (Kraków)
T.T (Krk)
M.K (Kraków)
Michał Kopacz (Kraków)
M.W (Zgorzelec)
J.D (Kraków)
A.T (Jelenia Góra)
M.K (Kraków)
Tomasz Wójcikowski (Warszawa)
Tomasz Wójcikowski (Warszawa)
E.S (Legionowo)
M.K (Kraków)
m.c (Warszawa)
Ewa Szczur (Cieszyn)
Jacek Sarniak (Podsarnie)
Tomasz Wójcikowski (Warszawa)
Tomasz Wójcikowski (Warszawa)
Tomasz Wójcikowski (Warszawa)
K.S (Sejny)
A.H (Częstochowa)
Natalia Radzka (Warszawa)
A.D (Godziesze)
A.K (Ząbki)
Joanna Wronska (Warszawa)
K.S (Kryniczno)
Anna Zatorska (Polska)
P. Wtorek (Polska)
Sławomir Wojda (Polska)
Anna Stawowy-Lampa (Polska)
Agnieszka Skala (Polska)
Milena Rybińska (Polska)
Agnieszka Piotrowska (Polska)
Arkadiusz Niemiec (Polska)
Katarzyna Major (Polska)
Anna Madej (Polska)
Ela Koczan (Polska)
Ola Gromna (Polska)
Wojciech Goc (Polska)
Magdalena Drozdowicz (Polska)
Agnieszka Dachterska (Polska)
Grzegorz Muszyński (Udange)
A. Z (Długa Kościelna)
M. W (Kraków)
Robert Trzaska (Olsztyn)
Hanna Suchnicka (Wrocław)
Zuzanna Stasińska (Warszawa)
Andrzej Sołdek (Granica)
Iwo, Aga i Paweł (Laszczki)
Agnieszka Ordon (Olsztyn)
Pola . (Warszawa)
Jacek Milcarz (Warszawa)
Marta Kamieńska (Wołów)
E. G. K (Wrocław)
Joanna Gitler-Macura (Wieliczka)
D. F. K (Kraków)
B. D (Warszawa)
Artur Dąbrowski (Wieruszów)
Marek Brylka (Wrocław)
Anita Bednarczyk (Olsztyn)
Olga Zarosa-Raczkowska (Barczewo)
Małgorzata Szostawicka (Olsztyn)
Marzanna Resko-Zachara (Marki)
Maciej Młynek (Kraków)
Grzegorz Korczak (Nielepice)
Rafał Kacprzak (Łęgajny)
Ewa Figura (Mrągowo)
Beata Dudzik (Kraków)
Maciej Dragan (Kraków)
Marcin Benke (Sękocin-Las)
Diana Okular (Kraków)
Rafal Chodarcewicz (Kraków)
M. S. R (Polska)
Małgorzata Jędrys-Oleaczek (Polska)
Tomasz Berus (Polska)
Celina Szumkowska (Wrocław)
Natalia Iwan (Biskupice)
Anna Grąbczewska (Warszawa)
Zuzanna Stasinska (Warszawa)
Wdzięczna mama studentów Uniwersytetu Dzieci (Wrocław)
Tomasz Czajczyc (Olsztyn)
T K (Sobótka)
Sylwia i Emilian Stańczyszyn (Polkowice)
Pyśka M (Wrocław)
Paulina Cieślak (Olsztyn)
Patrycja Lachman (Bibice)
Olga Janaszek - Serafin (Warszawa)
Nadia i Wojtek K (Warszawa)
Monika Marcinkowska (Olsztyn)
Monika Machay (Polska)
Monika Lodzinska (Warszawa)
Monika Borakowska-Siennicka (Warszawa)
Monika Antończak (Warszawa)
Mikołaj i Maciej Zielińscy (Stefanowo)
Michał Breś (Warszawa)
M B (Strzelin)
Marzena Łokietek-Romanowska (Bartoszyce)
Małgosia Andron (Białystok)
Maja Kisielewicz (Kraków)
Magdalena i Artur Falscy (Kraków)
M S. K (Trzebnica)
Łukasz Hankus (Kraków)
Katarzyna Rybicka (Warszawa)
Katarzyna Klimczak (Kraków)
K D (Skała)
Jarosław Ozimek (Bielany Wrocławskie)
Jagoda Dziuba (Kraków)
Iwona Banik (Wrocław)
Inga Korczowska (Kraków)
I D (Kraków)
GrandFox . (Bochnia)
Ewa Podanowska (Wrocław)
Ewa Manzel ( Legionowo)
Ewa Janewska (Kraków)
Ewa i Mirosław Kukier (Ożarów Mazowiecki)
Ewa Gralewska (Warszawa)
Edyta Tomalik (Warszawa)
E S (Legionowo)
Dorota i Tomasz Barańscy (Zabierzów Bocheński)
Dor P (Warszawa)
Bartłomiej Dreher (Skawina)
A W (Kraków)
A P (Jabłonna)
Anna Zdebska-Sroka (Łapanów)
Anna Lorek-Bera (Niepołomice)
Anis Dziób-Pordes (Kraków)
Aldona Szabrańska-Milcarz (Warszawa)
Agnieszka Zabielska (Warszawa)
Agnieszka Nawirska-Olszańska (Wrocław)
Agnieszka Guzowska (Warszawa)
A L (Piwniczna -Zdrój)
A K (Olsztyn)
Rafał Żelazko (Polska)
Joanna Żaczek (Polska)
Paweł Zyga (Polska)
Piotr Złotnicki (Polska)
Małgorzata Ziółko (Polska)
Małgorzata Zielińska (Polska)
Tymoteusz Zdunek (Polska)
Bartek Zdanowski (Polska)
Grażyna Zawada (Polska)
Bożena Zalewska (Polska)
Agnieszka Zajączkowska (Polska)
Wojciech Zając (Polska)
Magdalena Woronowicz (Polska)
Katarzyna Wilk-Kwaskowska (Polska)
Karol Więckowski (Polska)
Justyna Wierzchowska (Polska)
Katarzyna Wiechczyńska (Polska)
Marlena Wędrowska (Polska)
Beata Wawrzyszczuk (Polska)
Ania Wawro-Romek (Polska)
Jolanta Wasilewska (Polska)
Monika Wasilewska (Polska)
Dariusz Wargocki (Polska)
Katarzyna Urbańska (Polska)
Marta Tabisz (Polska)
Agnieszka Święch (Polska)
Krzysztof Szporak (Polska)
Magdalena Szpakiewicz-Cygan (Polska)
Sylwia Sznajder (Polska)
Beata Szkodny (Polska)
Marek Szeląg (Polska)
Monika Szczypka (Polska)
Teresa Sypniewska (Polska)
Dominika Swędrowska (Polska)
Marcin Sura (Polska)
Piotr Sucharzewski (Polska)
Marzena Stok-Stocka (Polska)
Joanna Staszkiewicz (Polska)
Monika Spik (Polska)
Anna Sokolska-Szylar (Polska)
Magdalena Siklucka (Polska)
Agnieszka Sarnecka (Polska)
Alina Sarapata (Polska)
Adam Sajecki (Polska)
Adam Sadowski (Polska)
Przemysław Rutkowski (Polska)
Agnieszka Rutkowska (Polska)
Katarzyna Rumin (Polska)
Patrycja Rozmus (Polska)
Justyna Reisenberg (Polska)
Magdalena Ratajczyk (Polska)
Malgorzata Ras-Norynska (Polska)
Anna Radwan (Polska)
Małgorzata Rachwał (Polska)
Bogdan Przędziński (Polska)
Elżbieta Procyk (Polska)
Małgorzata Prigan (Polska)
Aleksandra Postrozna (Polska)
Monika Ponarad (Polska)
Anna Pohl (Polska)
Tomasz Plata (Polska)
Estera Piwoni-Krzeszowska (Polska)
Monika Piotrowska-Marchewa (Polska)
Mirosława Pietryka (Polska)
Monika Piasek (Polska)
Angelika Piasecka-Władyko (Polska)
Tomasz Pawluk (Polska)
Ewelina Paczkowska (Polska)
A P (Polska)
Jarek Ozimek (Polska)
Anita Ozga-Konopka (Polska)
Sabina Owsianowska (Polska)
Jolanta Olewato (Polska)
Mariola Oleszko-Bratek (Polska)
Magdalena Ogonowska (Polska)
Alicja Nyga (Polska)
Paweł Nowak (Polska)
Joanna Nowak (Polska)
Adam Nowak (Polska)
Joanna Niemiec (Polska)
Rafał Nadolny (Polska)
Magdalena Mól (Polska)
Agnieszka Moskalonek-Gryska (Polska)
Katarzyna Modes (Polska)
Gosia Michalik (Polska)
Elżbieta Michalik (Polska)
Barbara Michalec (Polska)
Agnieszka Mermon (Polska)
Ala Melgaard (Polska)
Maciej Mazur (Polska)
Janusz Mazur (Polska)
Jacek Mazur (Polska)
Agata Mazanek (Polska)
Joanna Martul (Polska)
Anna Marcinkowska (Polska)
Marta Marchut (Polska)
Maria Marchaj (Polska)
Dorota Małecka (Polska)
Dorota Maluchnik (Polska)
Agnieszka Malinowska (Polska)
Magdalena Magdziarz (Polska)
Ewa Madej (Polska)
Bożena Machowska-Jaros (Polska)
Katarzyna Łanda (Polska)
Mariusz Łabęta (Polska)
Renata Ludziejewska (Polska)
Wioleta Loska (Polska)
Monika Litwicka (Polska)
Anna Lisińska (Polska)
Dorota Licznerska (Polska)
Rafał Leśniak (Polska)
Dorota Kwiatkowska (Polska)
Anna Kuźmowicz (Polska)
Sabina Kurpan (Polska)
Ania Kuroń-Kulig (Polska)
Dorota Kulakowska (Polska)
Krystian Krysa (Polska)
Piotr Krupiarz (Polska)
Tomasz Kroczek (Polska)
Aneta Krajewska (Polska)
Edyta Kozłowska (Polska)
Arek Kowalski (Polska)
Roman Kowalik (Polska)
Małgorzata Kość (Polska)
Janusz Kossakowski (Polska)
Małgorzata Korczak (Polska)
Ewa Kłaput (Polska)
Elżbieta Klęsk (Polska)
Agnieszka Klekot (Polska)
marta kaźmierczak (Polska)
Zosia Kaczmarczyk (Polska)
Piotr Kaczak (Polska)
Renata K. Markowicz (Polska)
Agnieszka Jurewicz (Polska)
Iwona Jurecka (Polska)
Małgorzata Jędrzejewska (Polska)
Beata Jędrzejewska (Polska)
Grzegorz Januszewicz (Polska)
Kamil Janiszewski (Polska)
Agata Jackowska (Polska)
Agnieszka Hrycz (Polska)
Piotr Hotała (Polska)
Renata Horbatowska (Polska)
Małgorzata Hola-Kulig (Polska)
Meri Harutyunyan (Polska)
Justyna Gutowska (Polska)
Kamilla Górska-Koplińska (Polska)
Kris Gontarek (Polska)
Jolanta Goch (Polska)
Aleksandra Głos (Polska)
Agata Głogowska (Polska)
Grażyna Gładysz (Polska)
Beata Gawron (Polska)
Lidia Gajewska (Polska)
Joanna Gacman (Polska)
A G (Polska)
Mariusz Florek (Polska)
Katarzyna Figura-Cygan (Polska)
natalia Figiel (Polska)
Cezary Ejsmont (Polska)
Ireneusz Dzida (Polska)
Lidia Dudek (Polska)
Ewa Duda-Maciejewska (Polska)
Jarosław Dubrownik (Polska)
Agnieszka Domżał (Polska)
Aleksandra Dembska (Polska)
Magdalena Dąbrowska-Wojnar (Polska)
Katarzyna Dąbek (Polska)
Magda Czernicka-Szostak (Polska)
Monika Czerepowicka (Polska)
Tomasz Czech (Polska)
Szymon Cisło (Polska)
Marzanna Ciastek (Polska)
Katarzyna Chodorowska (Polska)
Robert Chmura (Polska)
Dominika Charyton (Polska)
Katarzyna Celmer (Polska)
Dominik Butkiewicz (Polska)
Tomasz Burzec (Polska)
Magda Bukała (Polska)
Katarzyna Budner-Domańska (Polska)
Anna Bućwiło (Polska)
Agnieszka Brzyska-Karcz (Polska)
Grzegorz Brzostek (Polska)
Dorota Brym (Polska)
Iwona Bronisz-Ondra (Polska)
Piotr Brak (Polska)
Agnieszka Bowszys (Polska)
Agnieszka Bortlisz (Polska)
Justyna Borowska (Polska)
Agda Boltromiuk (Polska)
Dorota Bogusławska (Polska)
Dorota Bogaczyńska-Janik (Polska)
Małgorzata Biśta (Polska)
Małgorzata Biezmienow (Polska)
Adam Bielawski (Polska)
Agnieszka Bartkowicz-Krzemień (Polska)
Marcin Baranowski (Polska)
Krystyna Balukiewicz (Polska)
Iwona Anna (Polska)
Marlena Andrzejczyk (Polska)
Mariola Ambroziak (Polska)
A A (Polska)
Monika Zwierko (Wrocław)
Marta Tomaszewska (Warszawa)
Inga Katsevych (Warszawa)
Joanna Gulczyńska (Olsztyn)
Wioleta Farkowska (Olsztyn)
Paweł Żołądź (Kraków)
Marcin Waligóra (Kraków)
Anna Strzelska (Kraków)
Aneta Perczak (Kraków)
Katarzyna Mrozowska (Kraków)
Marek Cieśla (Kraków)
Piotr Hofmański (Haga)
Karol Kołt (Zielonki)
G.Ż (Olsztyn)
Aneta Ziobroń (Wrocław)
Agnieszka Berlinska (Ujazd)
Katarzyna Golarz (Kraków)
Agnieszka Polaszek (Skawina)
A.M (Kraków)
R.O (Łomianki)
a.s (-)
J.G (Bieżuń)
a.s (Warszawa)
M.L (Kraków)
J.T (Nowy Jork)
A.B (Oświęcim)
M.K (Kielce)
Małgorzata Andron (Białystok)
A.H (Białystok)
E.K (Warszawa)
Bartłomiej Tokarczuk (Kraków)
Katarzyna Kasprzycka (Poznań)
J.D (Kraków)
M.K (Kraków)
A.H (Kraków)
B.Ł (Kraków)
J.D (Wojkowice)
Bożena Nowacka (Gdańsk)
Anna Hofmańska (Białystok)
A.S (Kraków)
A.H (Kraków)