Dzieci lubią ciasteczka! My też, dlatego wykorzystujemy je do zapamiętywania informacji o tym, jak korzystasz z serwisu, żeby lepiej go do Ciebie dostosowywać.

Rozumiem. Zamknij!

#PodarujIndeks dzieciom, które chcą się rozwijać!

2020-12-22

Wszystkie dzieci mają w sobie naturalną ciekawość i potrzebę jej zaspokojenia. Zadają mnóstwo pytań: rodzicom, ciociom zajmującym się nimi w przedszkolu, a później nauczycielom w szkole. A my - dorośli, stajemy na głowie, by na nie odpowiedzieć! Nie wszystkie dzieci mają jednak równe szanse na zdobywanie wiedzy. Często sytuacja materialna w ich rodzinie czy posiadanie licznego rodzeństwa sprawiają, że rozwój pasji i dodatkowa edukacja pozostają jedynie marzeniem… Takim dzieciom wspólnie możemy pomóc!

 

Od początku istnienia Fundacji Uniwersytet Dzieci, czyli już od 13 lat, wspieramy dzieci z rodzin, znajdujących się w trudnej sytuacji materialnej oraz z rodzin wielodzietnych. Dzięki darowiznom, możemy zaprosić je na Uniwersytet Dzieci - do świata nowoczesnej edukacji, opartej na eksperymentach i doświadczeniach, a także realizować ogólnopolski, bezpłatny program dla uczniów i nauczycieli – Uniwersytet Dzieci w Klasie.

#PodarujIndeks – co to znaczy?

Oprócz naturalnej ciekawości światem, to właśnie indeks łączy studenta Uniwersytetu Dzieci i ucznia szkoły podstawowej. Indeks pozwala dziecku śledzić postępy w nauce, monitorować zdobyte umiejętności i zrealizowane warsztaty. To przepustka do mądrej, świadomej edukacji, która wyposaża w uniwersalne kompetencje, potrzebne teraz, ale także za 10, 15 czy 20 lat -kreatywność, analityczne i krytyczne myślenie, umiejętność pracy projektowej czy skutecznej komunikacji. Ponadto, co niezwykle ważne dla dzieci - indeks to atrybut prawdziwego studenta!

W tym roku, w ramach akcji #PodarujIndeks, zbieramy fundusze na 3 cele:


  • Studia zdalne dla dzieci (6-11 lat) w trudnej sytuacji życiowej – udział w programie Uniwersytet Dzieci w Domu
  • Studia na Uniwersytecie Dzieci dla młodzieży (12-16 lat) w trudnej sytuacji życiowej na kierunkach Mistrz i Uczeń oraz Nauka do kwadratu
  • Udział dzieci ze szkół podstawowych z całej Polski w programie Uniwersytet Dzieci w Klasie 

#PodarujIndeks - zostań Bohaterem Dzieci!
Jeśli chcesz, aby dzieci w trudnej sytuacji życiowej mogły korzystać z zajęć na Uniwersytecie Dzieci, a uczniowie mogli mieć dostęp do nowoczesnych materiałów edukacyjnych w szkole – #PodarujIndeks i wesprzyj program dowolną kwotą. W ten sposób umożliwisz dzieciom i młodzieży rozwój i pomożesz rozbudzić ich naturalną chęć nauki. Dzięki twojemu wsparciu rozwiną swoje zainteresowania i odkryją talenty, co pomoże im w dorosłym życiu. Każda darowizna ma znaczenie!