skip to Main Content
Zostań Bohaterem Uniwersytetu Dzieci

Podaruj dzieciom szkołę przyszłości! Spraw, żeby uczestniczyły w inspirujących lekcjach.

Z myślą o rozwoju kreatywności uczniów stworzyliśmy program Uniwersytet Dzieci w Klasie, który oferuje nauczycielom szkół podstawowych bezpłatny dostęp do projektów edukacyjnych i gotowych scenariuszy lekcji z różnych dziedzin nauki. Wspieraj nas w tworzeniu tych innowacyjnych materiałów!

Dzięki Twojej pomocy uczniowie z całej Polski będą rozwijać swoje talenty i pasje podczas zajęć przeprowadzonych w oparciu o nasze scenariusze lekcji.

Roczny udział jednej klasy w programie Uniwersytet Dzieci w Klasie to zaledwie 200 złotych. Przekaż dowolną kwotę na ten cel i zostań jednym z Bohaterów Uniwersytetu Dzieci! Jako Bohater masz możliwość wsparcia dzieci z wybranego przez siebie województwa.

Srebrny Bohater

Przekaż 200-1600 zł i podaruj lekcje nawet 9 klasom!

W podziękowaniu za Twoje wsparcie otrzymasz dyplom potwierdzający status Srebrnego Bohatera, zaproszenie na wyjątkową Galę dla Bohaterów Uniwersytetu Dzieci, a także pewność, że Twoje zaangażowanie oraz firma zostaną docenione w naszych mediach społecznościowych.

Czy wiesz, że nasze scenariusze oparte są na metodzie pytań i doświadczeń?

Złoty Bohater

Wystarczy 1800-4800 zł, żeby wesprzeć aż 9-24 klas.

W podziękowaniu za Twoje wsparcie otrzymasz od nas dyplom Złotego Bohatera oraz zaproszenie na prestiżową Galę dla Bohaterów Uniwersytetu Dzieci. Wydarzenie to będzie okazją do oficjalnych podziękowań, networkingu, zdobycia cennej wiedzy i wymiany doświadczeń.

Czy wiesz, że ponad 60 tysięcy nauczycieli jest użytkownikami naszego serwisu?

Platynowy Bohater

Przekazując 5000-9800 zł, pomagasz aż 25-48 klasom!

W podziękowaniu otrzymasz od nas dyplom Platynowego Bohatera, specjalne podziękowanie oraz zaproszenia na nasze edukacyjne wydarzenia, m.in. Galę dla Bohaterów Uniwersytetu Dzieci. Uczestnictwo w Gali to dla Ciebie szansa na opowiedzenie o działaniach Twojej firmy na rzecz edukacji dzieci.

Czy wiesz, że od 2007 r. stworzyliśmy ponad 350 autorskich scenariuszy lekcji?

Superbohater

Przekaż 10 000 zł (lub więcej) i pomóż aż 50 klasom!

W podziękowaniu za Twoje wsparcie otrzymasz dyplom Superbohatera, specjalne podziękowanie, zaproszenia na nasze edukacyjne wydarzenia, w tym Galę dla Bohaterów Uniwersytetu Dzieci. Twoja firma zostanie też wyjątkowo zaoopiekowana pod względem promocyjnym.

Czy wiesz, że z naszych scenariuszy lekcji rocznie korzysta ponad 70 tys. dzieci?

Przyjaciel Uniwersytetu Dzieci

Nie tylko wsparcie finansowe pomaga nam skutecznie realizować naszą misję. 

Pomóż nam rozpowszechniać informacje o programie Uniwersytet Dzieci w Klasie – przekaż rekomendację lub poznaj nas z ludźmi, którzy tak jak Ty uważają, że edukacja jest ważna. A może chcesz podarować rzeczy lub usługi na warsztaty z dziećmi? 

Zaangażuj się, a na pewno nie zapomnimy o Tobie w naszych social mediach oraz podczas organizowanej przez nas Gali.

Poznaj naszych Bohaterów

Realizacja naszej misji jest możliwa dzięki wsparciu indywidualnych darczyńców oraz lokalnych i międzynarodowych firm. Poznaj ich bliżej!

Superbohaterowie
Platynowi Bohaterowie
Back To Top