skip to Main Content
Polskie Radio 24
Polskie Radio 24

Prezes Fundacji  – Anna Grąbczewska, dyrektor warszawskiego ośrodka – Magdalena Piotrowska i mama absolwenta Uniwersytetu Dzieci – Agnieszka Lesińska, w audycji Społeczeństwo Obywatelskie.

Uniwersytet Przyrodniczy We Wrocławiu
Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu

Wspólnie z Uniwersytetem Przyrodniczym działamy na rzecz edukacji! Uczelnia wspiera kampanię, obejmując też patronat nad Turniejem wiedzy dla małych i dużych.

Politechnika Warszawska
Politechnika Warszawska

Prestiżowa uczelnia techniczna objęła patronat nad kampanią Dziecko na uniwersytecie oraz wydarzeniem kulminacyjnym – Turniejem wiedzy dla małych i dużych.

Radio Kraków
Radio Kraków

Jak wesprzeć kampanię Dziecko na uniwersytecie i wyrównać szanse dzieci na starcie? Bogusława Łuka – Dyrektor Finansowy Fundacji gościem programu Magazyn Familijny.

RMF Classic
RMF Classic

Jak Fundacja Uniwersytet Dzieci wyrównuje szanse dzieci na starcie? Rozmowa z Anną Grąbczewską – Prezes Fundacji, w porannym programie „Danie do myślenia”.

 Radio Kraków
Radio Kraków

Radio Kraków objęło patronat medialny nad kampanią Dziecko na uniwersytecie oraz nad wydarzeniem kulminacyjnym – Turniejem wiedzy dla małych i dużych.

Technologia W Spódnicy
Technologia w Spódnicy

Stowarzyszenie, działające na rzecz promowania równowagi i różnorodności w środowisku technologicznym, wspiera kampanię Dziecko na uniwersytecie.

Polskie Radio Dla Ciebie
Polskie Radio dla Ciebie

Prezes Fundacji – Anna Grąbczewska w audycji dotyczącej kampanii Dziecko na uniwersytecie i Funduszu stypendialnego na Uniwersytecie Dzieci.

TVP3 Kraków
TVP3 Kraków

TVP3 Kraków patronem medialnym kampanii Dziecko na uniwersytecie. Telewizja objęła także patronat nad Turniejem wiedzy dla małych i dużych.

Egaga.pl
Egaga.pl

Wspiera nas Egaga.pl! Popularny portal dla świadomych rodziców przejął patronat medialny nad kampanią Dziecko na uniwersytecie.

Juniorowo.pl
Juniorowo.pl

Współpracujemy z serwisem junorowo.pl! Portal objął patronatem medialnym kampanię Dziecko na uniwersytecie oraz Turniej wiedzy dla małych i dużych.

Radio Kampus
Radio Kampus

Akademicka stacja radiowa Uniwersytetu Warszawskiego objęła patronat medialny nad kampanią Dziecko na uniwersytecie. Wspieraj na starcie.

Back To Top