skip to Main Content
Radio Plus Olsztyn
Radio Plus Olsztyn

Na czym będzie polegał Turniej wiedzy dla małych i dużych? Jak otrzymać zaproszenie na to wydarzenie? – Magdalena Drozdowicz, dyrektor olsztyńskiego ośrodka Uniwersytetu Dzieci, zachęca do zaangażowania się w akcję Dziecko na uniwersytecie.

Trójka - Polskie Radio
Trójka - Polskie Radio

Dr Takao Ishikawa – wykładowca na Uniwersytecie Dzieci, w programie Katarzyny Stoparczyk – Zagadkowa Niedziela, zachęca do wsparcia Funduszu Stypendialnego.

Vital Voices
Vital Voices

Międzynarodowa organizacja pozarządowa o globalnym zasięgu, wspiera kampanię Dziecko na uniwersytecie oraz działania związane z pozyskiwaniem Funduszu stypendialnego Fundacji Uniwersytet Dzieci.

Polskie Radio 24
Polskie Radio 24

Prezes Fundacji  – Anna Grąbczewska, dyrektor warszawskiego ośrodka – Magdalena Piotrowska i mama absolwenta Uniwersytetu Dzieci – Agnieszka Lesińska, w audycji Społeczeństwo Obywatelskie.

 Nauka W Polsce - PAP
Nauka w Polsce - PAP

Podaruj stypendium i zobacz, co dzieje się za drzwiami Uniwersytetu Dzieci! – Publikacja o kampanii, w serwisie popularyzującym polską naukę.

Politechnika Warszawska
Politechnika Warszawska

Prestiżowa uczelnia techniczna objęła patronat nad kampanią Dziecko na uniwersytecie oraz wydarzeniem kulminacyjnym – Turniejem wiedzy dla małych i dużych.

Uniwersytet Przyrodniczy We Wrocławiu
Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu

Wspólnie z Uniwersytetem Przyrodniczym działamy na rzecz edukacji! Uczelnia wspiera kampanię, obejmując też patronat nad Turniejem wiedzy dla małych i dużych.

RMF Classic
RMF Classic

Jak Fundacja Uniwersytet Dzieci wyrównuje szanse dzieci na starcie? Rozmowa z Anną Grąbczewską – Prezes Fundacji, w porannym programie „Danie do myślenia”.

Radio Kraków
Radio Kraków

Jak wesprzeć kampanię Dziecko na uniwersytecie i wyrównać szanse dzieci na starcie? Bogusława Łuka – Dyrektor Finansowy Fundacji gościem programu Magazyn Familijny.

Technologia W Spódnicy
Technologia w Spódnicy

Stowarzyszenie, działające na rzecz promowania równowagi i różnorodności w środowisku technologicznym, wspiera kampanię Dziecko na uniwersytecie.

 Radio Kraków
Radio Kraków

Radio Kraków objęło patronat medialny nad kampanią Dziecko na uniwersytecie oraz nad wydarzeniem kulminacyjnym – Turniejem wiedzy dla małych i dużych.

TVP3 Kraków
TVP3 Kraków

TVP3 Kraków patronem medialnym kampanii Dziecko na uniwersytecie. Telewizja objęła także patronat nad Turniejem wiedzy dla małych i dużych.

Polskie Radio Dla Ciebie
Polskie Radio dla Ciebie

Prezes Fundacji – Anna Grąbczewska w audycji dotyczącej kampanii Dziecko na uniwersytecie i Funduszu stypendialnego na Uniwersytecie Dzieci.

Juniorowo.pl
Juniorowo.pl

Współpracujemy z serwisem junorowo.pl! Portal objął patronatem medialnym kampanię Dziecko na uniwersytecie oraz Turniej wiedzy dla małych i dużych.

Egaga.pl
Egaga.pl

Wspiera nas Egaga.pl! Popularny portal dla świadomych rodziców przejął patronat medialny nad kampanią Dziecko na uniwersytecie.

Qlturka.pl
Qlturka.pl

Popularny portal Qlturka.pl przejął patronat medialny nad kampanią i planowanym w marcu wydarzeniem Turniej wiedzy dla małych i dużych.

Radio Kampus
Radio Kampus

Akademicka stacja radiowa Uniwersytetu Warszawskiego objęła patronat medialny nad kampanią Dziecko na uniwersytecie. Wspieraj na starcie.

Back To Top