skip to Main Content

Dzięki Wam, naszym Darczyńcom, rozwijamy naukowe zainteresowania i pasje dzieci od najmłodszych lat, wspieramy szkoły i nauczycieli, realizując warsztaty, szkolenia i konferencje.

Każda wpłata rozwija nasze projekty edukacyjne.

Dziękujemy, że tworzycie z nami Fundację Uniwersytet Dzieci.

Lista naszych Darczyńców:
m.k (olsztyn)
E.K (Wrocław)
A.C (Świdnica)
P.P (Wrocław)
Aleksandra Szymańska (Warszawa)
Krzysztof Sarna (Kryniczno)
Małgorzata Buchert (Olsztyn)
Tomasz Rapińczuk (Barczewo)
A.D (Warszawa)
A.F (Warszwa)
Rafał Kacprzak (Łęgajny)
K.A (Krakóq)
Maciej Mazur (Warszawa)
A.N (Wrocław)
Monika Dziedzic (Warszawa)
I.C (Rzeplin)
Paweł Adamas (Warszawa)
Przemysław Cichoń (Wołów)
Paulina Regucka (Kraków)
EDYTA Pałaszewska (Warszawa)
J.J (Kraków)
M.W (Warszawa)
E.C (Warszawa)
D.M (Okocim)
Filip Barczyk (Niepołomice)
Adam Meleszko (Olsztyn)
Paweł Turoboyski (Warszawa)
J.P (Warszawa)
U.Z (Warszawa)
L.Z (Warszawa)
M.R (Warszawa)
K.L (WROCŁAW)
S.S (olsztyn)
Marcin Chrzanowski (Warszawa)
M.W (Warszawa)
M.T (Warszawa)
Ewa Oksza-Łapicka (Warszawa)
Anna Orlonek (Warszawa)
P.K (Warszawa)
Monika Zawada (Warszawa)
Justyna Pyrich (Kraków)
Mirosław Matusik (01-451)
Magdalena Lorenc (Kraków)
M.Z (Krakow)
Kinga Posłuszny-Piotrowska (Zielonki)
M.K (Kraków)
E.D (Kraków )
Marta Buczak (Józefów)
M.W (Górna Wieś)
E.S (Kraków)
p.z (Warszawa)
M.W (Warszawa)
Maciej Stoliński (Płock)
Wioletta Góral-KUkiełka (Warszawa)
J.C (Kraków)
Jacek Urban (Warszawa)
Janusz Jaworski (Kraków)
D.P (Warszawa)
D.L (Warszawa)
S.F (Warszawa)
M.K (Kraków)
M.I (Warszawa)
Dominika Bieszczad (Kraków)
A.R (Warszawa)
M.F (Kraków)
P.U (Mogilany)
A.K (Warszawa)
D.K (Kraków)
A.Z (Kraków)
Anna Day (Warszawa)
J.M (Warszawa)
Dorota Pawłowska (Pruszków)
Sylwia Piskorska (Warszawa)
K.B (Warszawa)
W.K (Kraków)
K.K (Kraków)
A.S (Warszawa)
Mariusz Zielinski (Warszawa)
J.B (Warszawa)
Paweł Lamik (Kraków)
Justyna Wołowska (Warszawa)
P.M (Warszawa)
K.P (Krzeczów)
I.C (Niegoszowice)
Robert Kietlinski (Warszawa)
J.K (Warszawa)
p.z (warszawa)
L.P (Kraków)
Ewa Manzel (Legionowo)
Joanna Podobińska (Kraków)
J.C (Kraków)
Maciej Kaleńczuk (Krakow)
Anna Hofmańska (Kraków)
A.B (Józefów)
Marzena Adamiec (Warszawa)
S.A (Ostróda)
A.R (Kraków)
Beata Szwankowska (Warszawa)
K.C (wójtowo gmina barczewo)
A.M (Olsztyn)
BEATA BIEDA (BLIZNE)
Ewelina Koselska-Latała (Kraków)
s.k (Milanówek)
Krzysztoff Kiczyński (Brwinów)
D.B (Kraków)
K.K (Leszno)
I.D (Olsztyn)
P.P (Wrocław)
P.L (Siedlce)
Agnieszka Kalinowska (Kalinowo)
Tomasz Wójcikowski (Warszawa)
Tomasz Wójcikowski (Warszawa)
Lucjan Przykorski (Warszawa)
Kamila Kmiecińska (Warszawa)
D.Z (Brudzeń Duży)
Sylwia Szymańska (Olsztyn)
J.S (Warszawa)
Mikołaj Szymański (Warszawa)
Robert Sobociński (Wrocław)
M.D (Wołomin)
Katarzyna Plewa (Poznań)
Katarzyna Jahan (Zelków)
Tomasz Niedzielski (Lublin)
Paulina Sobczak (Ożarów Mazowiecki)
N.Z (Warszawa)
A.J (Ostróda)
Justyna Odrobińska (Warszawa)
Zbysław Ziemacki (Warszawa)
Marta Stąporek (Kraków)
A.N (Warszawa)
H.J (Kanie)
B.M (Krzywaczka)
Beata Białecka (Warszawa)
I.P (Olsztyn)
Małgorzata Buchert (Olsztyn)
J S (Warszawa)
Dominika Fijas (Węgrzce Wielkie)
K.M (Warszawa)
P.D (Wrocław)
Anna Kwaśniak (Warszawa)
Leszek Czajka (Warszawa)
A.K (Modlniczka)
A.G (Wrocław)
J.K (Warszawa)
T. (Lublin)
T.N (Lublin)
Mikołaj Szymański (Warszawa)
Iwona Zachłowska-Opiłka (Wolbrom)
Zuzanna Stasińska (Warszawa)
Robert Witczak (Warszawa)
G.W (Kraków)
D.C (Mielec)
Matthias Fabin (Kraków)
Małgorzata Leszczyńska (Krakòw)
Marianna Sobota (Wrocław)
Joanna Michałowska-Stomma (Olsztyn)
Bartosz Radoszewski (Bytom)
Bartosz Radoszewski (Bytom)
A.B (Mińsk Mazowiecki)
J.J (Żagań)
Michał Lasota (Działdowo)
D.K (Warszawa)
M.S (Trzebnica)
Tomasz Misiak (Kraków)
Helena Gądek (Wrocław)
A.Ł (Olsztyn)
J.S (Olsztyn)
Ewa Boćko (Trzebnica)
Patrycja Kuklińska (Łęgajny)
Ł.M (Wrocław)
Katarzyna Olszówka (Warszawa)
I.U (Zielonki)
M.P (Olsztyn)
Tomasz Rapińczuk (Barczewo)
Monika Ceremuga (Pisarzowice)
Lidia Płaskowicz (Kraków)
J.P (Pruszków)
Ewa Mądra (Warszawa)
H.B (Warszawa)
Renata Kierdelewicz (Kosów)
Katarzyna Zarzycka (Warszawa)
A.G (Częstochowa)
Mirosława Smoczyk (Warszawa)
A.P (Kraków)
Urszula Miernik (Kraków)
Ewa Rutkowska (Warszawa)
Katarzyna Gąsienica-Sieczka (Myślenice)
Marek Czajkowski (Warszawa)
Magdalena Sendor (Konstancin-Jeziorna)
R.S (Kraków)
P.B (Warszawa)
A.Z (Warszawa)
Justyna Odrobinska (Warszawa)
R.K (Libertów)
M.D (Warszawa)
Mirosław Matusik (Warszawa)
K.B (Warszawa)
Maciej Kaleńczuk (Krakow)
S.K (Kraków)
Artur Stankiewicz (Ożarów Mazowiecki)
P.N (Warszawa)
Monika Bartosik (Kraków)
G.L (Warszawa)
Marta Ignasiak (Warszawa)
Zbysław Ziemacki (Warszawa)
Agnieszka Popielarz (Warszawa)
M.K (Otrębusy)
A.S (Warszawa)
J.J (Kraków)
K.B (Warszawa)
A.A (Warszawa)
Piotr Kluczwajd (Warszawa)
A.M (Warszawa)
U.Z (Warszawa)
E.S (Legionowo)
Anna Mikielska (Piastów)
Ilona Biskupska (Warszawa)
M.R (Marki)
P.L (Kraków)
Łukasz Hankus (Kraków)
Adam Nowak (Kraków)
J.W (Kraków)
K.S (Józefosław)
G.H (kraków)
Katarzyna Pławecka (Bochnia)
Beata Cieślak (Warszawa )
D.M (Warszawa)
Marcin Stachowski (Halinów)
H.J (Warszawa)
Piotr Kalisz (Warszawa)
Tomasz Rostowski (Warszawa)
Arkadiusz Sieroń (Łódź)
K.Z (Koczargi Stare)
A.J (Jadowniki)
Iwona Zachłowska-Opiłka (Wolbrom)
Agnieszka Basaj (Warszawa)
Ewa Straszyńska (Warszawa)
Marzena Kucharska (Iwanowice)
Grzegorz Dawidziak (Oława)
Z.S (Warszawa)
Zofia Polańska (Kraków)
Lidia Krakowiak (Warszawa)
Andrzej Swoboda (Wrocław)
A.R (Jaworzno)
M.D (Wrocław)
Renata Góralczyk (Domaszczyn)
M.R (Olsztyn)
Magdalena Feliksbrot (Ożarów Mazowiecki)
Adam Meleszko (Olsztyn)
Zuzanna Stasinska (Warszawa)
J.P (Świątniki Górne)
P.H (Wrocław)
Dorota Nejman-Szlachta (Warszawa)
Piotr Zinkiewicz (Gdynia)
Magdalena Siklucka (Kraków)
A.L (Piwniczna-Zdrój)
M.R (Warszawa)
J.B (Kraków)
Marcin Jaskólski (Wrocław)
Jolanta Purchla (Ząbki)
E.D (Warszawa)
Małgorzata Korczak (Warszawa)
G.D (Oława)
A.K (Warszawa)
R.K (Kraków)
G.D (Oława)
j.k (Warszawa)
A.S (Brwinów)
A.J (Wrocław)
M.W (Kraków)
M.O (Warszawa)
M.B (Sękocin-Las)
M.Z (Czeczotki)
S.A (Ostróda)
S.P (Nidzica)
P.P (Warszawa)
K.T (Warszawa)
R.S (Wrocław)
K.Ł (Warszawa)
S.W (Olsztyn)
E.B (Warszawa)
M.I (Warszawa)
J.G (Warsaw)
M.C (modlniczka)
P.R (Kraków)
P.R (Kraków)
A.C (Niepołomice)
A.P (Kraków)
G.G (Warszawa)
M.S (Warszawa)
A.N (Warszawa)
K.B (Warszawa)
A.K (Warszawa)
A.W (Warszawa)
D.L (Kraków)
A.K (Warszawa)
K.W (Warszawa)
D.M (Kraków)
K.P (Opypy)
A.A (Warszawa)
T.D (Kraków)
M.K (Wólka Radzymińska)
A.G (Olsztyn)
P.K (Wrocław)
A.K (Wiązowna)
J.J (Warszawa)
K.Z (Kraków)
A.N (Oleśnica)
M.T (Warszawa)
A.B (Warszawa)
E.P (Warszawa )
K.Ł (Warszawa )
J.J (Kraków)
I.D (Lidzbarg)
M.F (Kraków)
D.K (Głęboka)
A.P (Warszawa)
J.S (Olsztyn)
B.P (Warszawa)
J.S (Warszawa)
J.M (Pieniężno)
s.k (Milanówek)
K.K (Warszawa)
J.B (Warszawa)
B.M (Warszawa)
J.S (Kraków)
K.K (Wrocław)
E.J (Krakow)
C.S (Baranowo)
E.K (Warszawa)
L.D (Warszawa)
R.S (Wrocław)
J.R (Kraków)
M.G (Warszawa)
M.K (Kraków)
G.S (Warszawa)
M.S (WYGLĘDY)
D.A (Warszawa)
W.P (Kraków)
P.K
M.K (Kraków)
M.G (Kraków)
D.K (Kraków)
M.K (Wrocław)
I.D (Olsztyn)
K.P (Bibice)
E.K (Warszawa)
P.Ł (Warszawa)
G.K (Warszawa)
J.P (Kraków)
J.H (Kraków)
E.P (Wrocław )
B.J (Marki)
D.D (Warszawa)
D.K (Hipolitów)
A.W (warszawa)
A.R (Szczytno)
K.E (Warszawa)
M.M (Warszawa)
A.K (Kraków )
E.S (Kraków)
L.C (Warszawa)
A.K (Modlniczka)
N.G (Zielonki)
J.R (WARSZAWA)
A.B (Józefów)
L.W (Olsztyn)
I.J (Olsztyn)
t.p (krakow)
K.G (Warszawa)
A.K (Kraków)
M.S (Płock)
Anna Bućwiło (Olsztyn)
E.S (Legionowo )
K.W (Wroclaw)
M.O (Ługwałd)
M.M (Warszawa)
M.S (Wrocław)
M.O (Warszawa)
K.K (Warszawa)
I.B (Henryków Urocze)
M.K (Warszawa )
J.T (Warszawa)
P.T (Warszawa)
J.J (Warszawa)
J.R (Warszawa)
M.A (Nowodworce)
M.S (Trzebnica)
N.Z (Olsztyn)
A.S (Warszawa)
M.M (Bobrowiec)
M.M (Bobrowiec)
I.K (Bielany Wrocławskie)
A.Ł (Dobre Miasto)
J.Ż (Warszawa)
A.S (Warszawa)
F.G (Mrozów)
M.M (Warszawa)
R.O (Łomianki)
R.O (Łomianki)
R.K (Henryków Urocze)
M.K (WARSZAWA)
A.N (Warszawa)
S.M (Warszawa)
J.K (Świdnica)
G.B (Serock)
B.S (Warszawa)
M.B (Grodków)
A.G (Warszawa)
B.N (Warszawa)
D.Z (Wrocław)
K.W (Warszawa)
J.K (OBORNIKI ŚLĄSKIE)
R.K (Wrocław)
M.S (Warszawa)
M.S (Warszawa)
A.Z (Bartoszyce)
P.W (Kępno)
I.B (Warszawa)
K.M (Warszawa)
S.M (Warszawa)
a.b (Wrocław)
J.J (Kraków)
M.B (Tęgoborze)
Sara Lamik (Kraków)
j.o (Zubrzyca dolna)
K.O (Kraków)
M.Ś (Kraków)
M.S (Kraków)
z.s (warszawa)
A.M (Olsztyn)
L.D (Marki)
M.L (Działdowo)
B.Ż (Kraków)
B.k (Olsztyn)
W.P (Kraków)
C.S (Wrocław)
A.W (Warszawa)
S.M (Warszawa)
L.P (Warszawa)
W.G (Warszawa)
M.Z (Wrocław)
K.S (Kryniczno)
A.P (Kraków)
J.D (bbb)
K.K (Kraków)
A.D (Kraków)
P.W (Kraków)
M.K (Kraków)
Z.K (Kraków)
J.L (Kraków)
Piotr Lech (Siedlce)
Wit Tarkowski (Wrocław)
A.K (Michałów Grabina)
Wit Tarkowski (Wrocław)
W.D (Kraków)
K.D (Kraków)
Karolina Przybyło (Kraków)
Katarzyna Pomykała (Stronie Śląskie)
Agnieszka Krochmal-Węgrzyn (Warszawa)
Anna Sosna (Częstochowa)
P.H (Kraków)
Jarosław Grzybowski (Stronie Śląskie)
Joanna Zwijalska (Warszawa)
Agnieszka Jelińska (Olkusz)
Łukasz Ziółek (Owczarnia)
P.P (Jabłonka)
P.P (Jabłonka)
Robert Lorenc (Kraków)
Piotr Gil (Krapkowice)
M.D (Wrocław)
A.K (Warszawa)
Katarzyna Gajewska (Warszawa)
T.D (Warszawa)
E.S (Polska)
Fundacja PGE
G.J (Wrocław)
Roksana Trojanowska (Warszawa)
Robert Patoka (Mińsk Mazowiecki)
A.P (Łódź)
Iwona Sosnowska (Olsztyn)
Adrian Staszczyszyn (Wrocław)
Karolina Bukowska Strakova (Kraków)
Filip Nowak (Kraków)
Oddziałowa Rada Rodziców
Katarzyna Rembecka-Strzałka (Kraków)
Z.B (Tarnów)
Piotr Chmielewski (Warszawa)
S.M (Warszawa)
Justyna Kierzkowska (Wrocław)
Marta Sergi (Niepołomice)
Karolina Wójcik Babraj (Kraków)
Agnieszka Piskozub-Piwosz (Kraków)
Antoine i Aneta Brenti (Malzeville)
Beata Szydłowska-Klima (Wieliczka)
Aneta Kraj-Gawlik (Wieliczka)
Paulina Mazurek (Kraków)
Jacek Dziwoki (Kraków)
M.S (Wilczyce)
W.T (Wrocław)
M.Ż (Kraków)
Renata Kuchta (Bukowina Tatrzańska)
Beata Niedośpiał (Myślenice)
Danuta Małyska (Olsztyn)
Agnieszka Maj-Pelczar (Zielonki)
Magdalena Wicher (Warszawa)
Tomasz Wójcikowski (Warszawa)
Błażej Marciniak (Kraków)
Katarzyna RN (Warszawa)
Anna Chojowska-Szymańska (Niepołomice)
Elżbieta Kaczmarczyk (Nadolice Wielkie)
Agata Stanik (Siechnice)
Fundacja Warbud
Piotr Kopta (Kraków)
Marzanna Moszczyńska (Łęgajny)
Monika Woźniak (Grodzisk Mazowiecki)
Zuzanna Godek (Warszawa)
Agnieszka Moskal (Kraków)
Piotr Urban (Mogilany)
Lucjan Przykorski (Warszawa)
Andrzej i Paulina Gajoszek (Kraków)
Joanna Uścińska (Miłomłyn)
Małgorzata Krajewska (Warszawa)
Andrzej Zakrzewski (Warszawa)
Anna Zatorska (Warszawa)
Paweł Florek (Zabierzów)
K.M (Płock)
M.G (Warszawa)
M.G (Warszawa)
A.G (Kraków)
Renata Górniak (Wrocław)
Instytut Bezpieczeństwa Społecznego Fundacja (Warszawa)
Sylwia Dębosz (Kraków)
Grażyna Bąk Zalewska (Kraków)
Elżbieta Warszawa Lange (Wrocław)
Sylwia Bednarek (Kraków)
D.P (Warszawa)
Agnieszka Kotecka (Ząbki)
Grzegorz Maj (Kraków)
A.C (Warszawa)
SZP . (Wysoka)
Anna Maciejewska-Sobota (Kraków)
Agata Bauc Michalak (Warszawa)
Ewa Wagner (Andrychów)
Alicja Łabęcka (Olsztyn)
Monika Nowak (Oborniki Śląskie )
Anna Srebrna (Sulejówek)
Marek Leus (Biłgoraj)
Agnieszka Gryska (Morąg)
Iwona Nasierowska (Warszawa)
Grzegorz Leszczyński (Rząśnik)
M.B (Sękocin-Las)
Anna Parakiewicz (Olsztyn)
Anna Sokolska - Szylar (Wrocław)
Sebastian Olejnik (Warszawa)
Jolanta Rusińska (Wieliczka)
Anna Paniak (Myślenice)
Grzegorz Leszczyński (Rząśnik)
Michał Peschak (Kraków)
Małgorzata Godlewska (Oława)
Artur Olczak (Warszawa)
Urszula Makowska (Warszawa)
Tomasz Wójcikowski (Warszawa)
Alona Gryshaieva (Kraków)
A.J (Olsztyn)
Tomasz Kurek (Sobótka)
Alina Musiał (Wrocław)
Marek Czajkowski (Warszawa)
M.K (Kraków)
Piotr Wilam (Kraków)
Anna Paniak (Myslenice)
Marta Gronek (Leśniakowizna)
A.D (Wrocław)
Jakub Kotarba (Świątniki Górne)
Bartlomiej Kopec (Krakow)
T.S (Krakow)
Joanna Żok (Kraków)
Marta Zajbert (Kraków)
Nina Kaczmarczyk (Bibice)
A.N (Piekary Slaskie)
A.W (Pniow)
Michal Podgorski (Wieliczka)
J.K (Krakow)
A.K (Warszawa)
Tomas Kocan (Krakow)
Marcin Tomanek (Wierbka)
A.B (Warszawa)
Joanna Woszczyk (Stawiszyn)
Monika Dąbrowska (Warszawa)
M.D (Warszawa)
M.C (Warszawa)
Tomasz Sucharzewski (Warszawa)
Tamara Sobierajska (Raszyn)
Maria Kugiejko (Warszawa)
Karolina Olenkiewicz (Grodków)
B.B (Konstancin-Jeziorna)
ALicja Fijałkowska (Warszawa)
M.Z (Stawiguda)
M.Z (Stawiguda)
Anna + Dagmara Szmidt + Brodaczewska (Warszawa)
Katarzyna Szmyd (Kraków)
Karol Milewski (Warszawa)
Marcin Wróbel (Warszawa)
Anna Możdzonek (Warszawa)
Monika Machay (Warszawa)
A.M (Kraków)
K.M (Kąty Wrocławskie)
Kamil Bielski (Olsztyn)
Slawek Kumka (Kraków)
M.W (Warszawa)
E.S (Kraków)
Agnieszka Małecka (Bielany Wrocławskie)
J.D (Kraków)
D.H (Wrocław)
Tomasz Warkocki (Warszawa)
Rafał Sozański (Wrocław)
C.S (Wrocław)
M.D (Olsztyn)
Anna Sawicka (Warszawa)
Janetta Kasprzak (Warszawa)
Agata Rojek Paź (Warszawa)
Monika Gołaszewska (Warszawa)
Ewa Szemela (Warszawa)
K.B (Warszawa)
Jadwiga Kulczycka - Grzywacz (Myślenice)
Aneta Kęska (Wrocław)
M.K (Warszawa)
Julita Socha (Warszawa)
Janetta i Paweł KASPRZAK (Warszawa)
A.M (Kraków)
Tomasz Kurek (Dobromierz)
A.S (Warszawa)
A.S (Warszawa)
Grażyna Wysocka-Fiślak (Stara Bystrzyca)
Łukasz Pich (Kraków)
E.S (05-120)
Marta Podosek (Kraków)
Małgorzata Głos (Warszawa)
Takeo Makihara (Kraków)
Jadwiga Szubert (Kraków)
Jan Kujawski (Złotoryja)
Anna Grochot-Przęczek (Kraków)
Sensoryka Doradztwo Szkolenia (Kraków)
Tarek Hammudeh (Warszawa)
Dominika Swędrowska (Kraków)
Agnieszka Suwara (Opoczno)
M.A (Nowodworce)
AGNIESZKA BARANIK (Bielany Wrocławskie)
M.S (Kozierów)
E.O (KRAKÓW)
Małgorzata Kozioł (Wrocław)
Brygida Dzieniszewska - Hochbaum (Warszawa)
Anna Nowak (Reguły)
A.W (Kraków)
Anna Strzelska (Kraków)
Ewa Maxurczyk -Jankowska (Warszawa)
Marta Burzyńska (Kraków)
Marcin Bartosiewicz (Ratowice)
Katarzyna i Michał Łach (Kraków)
A.S (Warszawa)
Beata Lewandowska (Warszawa)
A.S (Warszawa)
Marta Burzyńska (Kraków)
A.G (Warszawa)
C.S (Wrocław)
A.N (Kraków)
Krystyna Pietrzykowska (Mogilany)
Krystyna Pietrzykowska (Mogilany)
Joanna Jurecka (Katowice)
Marta Stawiecka-Mirota (Warszawa)
Władysław Kleniewski (Warszawa)
Urszula Michalik (Kraków)
J.P (Warszawa)
K.O (Warszawa)
Monika Maj (Wrocław)
Magdalena Gluszcz (Warszawa)
J.P (Ząbki)
K.F (Warszawa)
J.J (Aleksandrów Łódzki)
Katarzyna Andrzejewicz (Warszawa)
M.W (Kraków)
M.K (Warszawa)
B.B (Smolec)
Iwona Spałek (Kraków)
Rada Rodziców SP Aktywna Mała Szkoła (Kraków)
A.D (Warszawa)
magdalena michniewicz (warszawa)
Tomasz Wójcikowski (Warszawa)
Tomasz Wójcikowski (Warszawa)
Renata Horbatowska (Kraków)
Maciej Lemecha (Olsztyn)
Jan Falba (Lidzbark)
Anna i Łukasz Bieniek (Warszawa)
Jarosław i Edyta Rulka (Warszawa)
Joanna Misiewicz-Karkut (Warszawa)
Marcin Truszel (Kraków)
Senoryka Doradztwo Szkolenia (Kraków)
Piotr Ptaszek (Święcice)
R.B (Sanok)
Marta Zamaryka (Wrocław)
Katarzyna i Andrzej Szczuchniak (Pruszków)
Paulna Jamińska (Warszawa)
Agnieszka Piskozub-Piwosz (Kraków)
A.H (Białystok)
Tomasz Wójcikowski (Warszawa)
Tomasz Wójcikowski (Warszawa)
E.S (Legionowo)
m.c (Warszawa)
Ewa Szczur (Cieszyn)
Jacek Sarniak (Podsarnie)
Tomasz Wójcikowski (Warszawa)
Tomasz Wójcikowski (Warszawa)
Tomasz Wójcikowski (Warszawa)
Natalia Radzka (Warszawa)
A.D (Godziesze)
A.K (Ząbki)
Joanna Wronska (Warszawa)
K.S (Kryniczno)
Karol Kołt (Zielonki)
G.Ż (Olsztyn)
Aneta Ziobroń (Wrocław)
Agnieszka Berlinska (Ujazd)
Katarzyna Golarz (Kraków)
Agnieszka Polaszek (Skawina)
A.M (Kraków)
R.O (Łomianki)
J.G (Bieżuń)
a.s (Warszawa)
M.K (Kielce)
Małgorzata Andron (Nowodworce)
Back To Top