skip to Main Content
Znajdź swoją klasę na liście obdarowanych przez Darczyńców:

Znajdź szybko obdarowane klasy:


Wszystkie obdarowane klasy:

Szkoła Podstawowa nr 2 w Myślenicach 1b (Małopolskie Myślenice)
Szkoła Podstawowa nr 1 2c (Dolnośląskie Wrocław)
Zespół Szkół Integracyjnych nr 62 klasa I a (Mazowieckie Warszawa)
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Zofii Urbanowskiej w Koninie Klasa 6 a (Wielkopolskie Konin)
Szkoła Podstawowa przy Zespole Szkół Publicznych w Mysiadle Klasa 6 b (Mazowieckie Mysiadło)
Szkoła Podstawowa nr 40 im. B. Iwaszkiewicza w ZSP nr4 we Wrocławiu 6a (Dolnośląskie Wrocław)
Zespół Szkolno-Przedszkolny, Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Nowych Ręczajach Klasa VI (Mazowieckie Poświętne)
Szkoła Podstawowa nr 15 im. Księżnej Jadwigi Śląskiej 5a (Dolnośląskie Wrocław)
Szkoła Podstawowa nr 11 w Zawierciu Klasa 5 (Śląskie Zawiercie)
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 54 IM. WACŁAWA KUCHARA W BYTOMIU 4B (Śląskie Bytom)
Szkoła Podstawowa nr 54 im. Wacława Kuchara Klasa 3c (Śląskie Bytom)
Zespół Szkolno-Przedszkolny im. VII Obwodu AK Obroża Klasa 4 (Mazowieckie Brzeziny)
Szkoła Podstawowa nr 11 klasa 4 (Śląskie gliwice)
Szkoła Podstawowa nr 26 im Z Lubertowicza 6 b (Śląskie Bielsko-Biała)
Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Stężycy 5 (Lubelskie Stężyca)
Szkoła Podsawowa nr 20 w Dąbrowie Górniczej im. gen. W. Sikorskiego klasa 5c (Śląskie Dąbrowa Górnicza)
Zespol Szkolno - Przedszkolny Klasa II A (Mazowieckie Brzeziny)
Szkoła Podstawowa nr 8 4d (Śląskie Mysłowice)
Szkoła Podstawowa nr 4 im. ks. S.Pieczki 5a (Śląskie Racibórz)
Szkoła Podstawowa nr 8 Specjalna klasa Vc Vc (Śląskie Mysłowice)
Miejska Szkoła Podstawowa nr 11 6a (Śląskie Piekary Śląskie)
Szkoła Podstawowa w Chrząstowie 5 (Podkarpackie Chrząstów)
Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1 im. Jana Brzechwy 4b (Śląskie Czechowice-Dziedzice)
Zespół Szkół Katolickich im. ks. Jana Twardowskiego Klasa Vb (Śląskie Zabrze)
Zespół Szkół Szkoła Podstawowa im. H. Sienkiewicza w Kamienicy Polskiej klVa (Śląskie Kamienica Polska)
Szkoła Podstawowa nr 15 i. Wojciecha Kętrzyńskiego w Olsztynie Klasa 6 B (Warmińsko-mazurskie Olsztyn)
Szkoła Podstawowa im. H. Sienkiewicza 4a (Śląskie Kamienica Polska)
Szkoła Podstawowa im. Jana Kochanowskiego w Czarnym Lesie 4 (Śląskie Czarny Las)
Szkoła Podstawowa im. Stanisława Staszica Klasa Va (Śląskie Gołkowice)
Szkoła Podstawowa im.mjr.H.Sucharskiego w Sochocinie klasa 6 a (Mazowieckie Sochocin)
Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. S. Lema w Bibicach Klasa 4 (Małopolskie Bibice)
Szkoła Podstawowa nr 2 Kozy 6 B (Śląskie Kozy)
Zespół Szkolno-Gimnazjalny w Zakręcie Klasa 6b (Mazowieckie Warszawa)
Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Juliusza Verne’a 4b (Mazowieckie Warszawa)
Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Janusza Korczaka w Sobótce Klasa 3d (Dolnośląskie Sobótka)
Szkola Podstawowa numer 15 4b (Warmińsko-mazurskie Olsztyn)
Szkoła Podstawowa nr 2 Jaworzynka 400 klasa 3 (Śląskie Jaworzynka)
Szkoła Podstawowa nr2 im.Stanisława Staszica 2a (Śląskie Kozy)
Szkoły im. Cecylii Plater-Zyberkówny 2a (Mazowieckie Warszawa)
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 154, im. P. E. Strzeleckiego klasa III c (Mazowieckie Warszawa)
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Stanisława Staszica 3b (Śląskie Kozy)
Szkoła Podstawowa nr 2 im. S. Staszica 6a (Śląskie Kozy)
Zespół Szkolno - Przedszkolny - Szkoła Podstawowa im. Powstańców Styczniowych w Osjakowie Klasa Vb (Łódzkie Osjaków)
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 5 im.Władysław Broniewskiego 5c (Śląskie Jastrzębie-Zdrój)
Szkoła Podstawowa w Szkodnej Klasa 1 (Podkarpackie Szkodna)
Szkoła Podstawowa nr 340 imienia Profesora Bogusława Molskiego Oa (Mazowieckie Warszawa)
Szkoła Podstawowa w Zespole Szkół nr 3 w Chruszczobrodzie Klasa 3 (Śląskie Chruszczobród)
Szkoła Podstawowa nr 22 im. Marii Dąbrowskiej Klasa 2 e (Warmińsko-mazurskie Olsztyn)
Szkoła Podstawowa nr 15 im. Kornela Makuszyńskiego 4 (Śląskie Wodzisław Śląski)
Polsko-Francuska Niepubliczna Szkoła Podstawowa La Fontaine VIB 12 osób (Mazowieckie Warszawa)
Szkoła Podstawowa nr. 26 im. Zygmunta Lubertowicza Klasa III a (Śląskie Bielsko-Biała)
Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1 w Mysłowicach 2c (Śląskie Mysłowice)
Szkołą Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Kocierzu Moszczanickim Klasa 3 (Śląskie Łękawica)
Szkoła Podstawowa im Władysława Broniewskiego Klasa 2b (Śląskie Szczejkowice)
Szkoła Podstawowa nr 4 im. Józefa Lompy Klasa 2 b (Śląskie Ruda Śląska)
Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Zdobywców Przestworzy w Częstochowie klasa 4b (Śląskie Częstochowa)
Szkoła Podstawowa nr 54 im. Wacława Kuchara Klasa 4 d (Śląskie Bytom)
Szkoła Podstawowa nr 54 im. Wacława Kuchara 5a (Śląskie Bytom)
Szkoła Podstawowa nr 151 im. Uniwersytetu Jagiellońskiego Klasa III "b" (Małopolskie Kraków)
Szkoła Podstawowa nr 350 klasa 1a (Mazowieckie Warszawa)
Szkoła Podstawowa im. mjra H. Sucharskiego Klasa 4 a (Mazowieckie Sochocin)
Szkoła Podstawowa nr 18 im.ks.Konstantego Damrota Klasa 3c (Śląskie Ruda Śląska)
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Mikołaja Kopernika Klasa 6 a (Małopolskie Nowy Targ)
Zespół Szkół im.św.Edyty Stein KSW Lubliniec ul.Piłsudskiego 8 Klasa 1 (Śląskie Lubliniec)
Szkoła Podstawowa w Kotulinie 1 (Śląskie Kotulin)
Szkoła Podstawowa nr 24 im. Jana Marcina Szancera Klasa 2b (Śląskie Częstochowa)
Szkoła Podstawowa nr3 im. Jana Pawła II w Rypinie 6b (Kujawsko-pomorskie Rypin)
Szkoła Podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego w Pniewie Klasa 2b (Łódzkie Bedlno)
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Kardynała Bolesława Kominka Klasa IIIb (Dolnośląskie Kąty Wrocławskie)
Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I stopnia w Płocku Klasa 3 a (Mazowieckie Płock)
Szkoła Podstawowa nr 175 im. H. Marusarzówny Klasa VIc (Mazowieckie Warszawa)
Szkoła Podstawowa w Starej Wsi Klasa 2 b (Mazowieckie Stara Wieś)
Szkoła Podstawowa nr 8 im. Karola Wojtyły Klasa 5a (Śląskie Sosnowiec)
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 82 im. Jana Pawła II 4 f (Mazowieckie Warszawa)
Szkoła Podstawowa w Ziemięcicach Klasa 3 (Śląskie Ziemięcice)
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Obrońców Warszawy Klasa 2b (Dolnośląskie Bystrzyca Kłodzka)
Szkoła Podstawowa nr 7 im. VII Obwodu "Obroża" AK w Legionowie klasa 2e (Mazowieckie Legionowo)
Szkoła Podstawowa TIKKUN OLAM Klasa 6 (Dolnośląskie Wrocław)
Niepubliczna Inegracyjna Szkoła Podstawowa w Mysiadle Klasa II (Mazowieckie Mysiadło)
Szkoła Podstawowa nr 19 im. Mieszka I w Białymstoku 1 A (Podlaskie Białystok)
Szkoła Podstawowa nr26 im. Jigoro Kano Klasa 6a (Mazowieckie Warszawa)
Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza 5 (Śląskie Kocierz Moszczanicki)
Szkoła Podstawowa w Niwiskach klasa 4 (Łódzkie Galewice)
Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 97 Klasa - III b (Mazowieckie Warszawa)
Społeczna Szkoła Podstawowa Nr 4 STO klasa 0b (Mazowieckie Warszawa)
Publiczna Szkoła Podstawowa im. Braci Andrzeja i Józefa Załuskich w Jedlance 4 (Mazowieckie Jedlińsk)
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II 6c (Mazowieckie Tłuszcz)
Szkoła Podstawowa nr 10 im. Władysława Broniewskiego w Olsztynie 3 b (Warmińsko-mazurskie Olsztyn)
Szkoła Podstawowa nr 30 im. Marii Zientary - Malewskiej Klasa 3 j (Warmińsko-mazurskie Olsztyn)
Zespół Szkolno-Przedszkolny im. Jana Pawła II Klasa IIId (Warmińsko-mazurskie Miłakowo)
Zespół Szkolno - Przedszkolny Nr 1 kl 2b (Śląskie Wodzisław Śląski)
Szkoła Podstawowa im. Jadwigi Beaupre w Sygneczowie klasa II (Małopolskie Sygneczów)
Szkoła Podstawowa nr 2 w Ligocie im. Powstańców Śląskich III b (Śląskie Ligota)
SZKOŁA PODSTAWOWA NR3 W CZECHOWICACH -DZIEDZICACH KLASA 5B (Śląskie Czechowice-Dziedzice)
Zespół Szkół Publicznych Nr 3, Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 3 im. T. Kościuszki Va (Śląskie Myszków)
Szkoła Podstawowa nr 8 im. Karola Wojtyły klasa 3 b (Śląskie Sosnowiec)
SZKOŁA PODSTAWOWA TOWARZYSTWA EWANGELICKIEGO, KLASA 3a klasa 3a (Śląskie CIESZYN)
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 IM. ZDOBYWCÓW PRZESTWORZY W CZĘSTOCHOWIE klasa I A (Śląskie Częstochowa)
Zespól Szkolono-Przedszkolny w Zarzeczu im. K. Makuszyńskiego Klasa 3 (Śląskie Zarzecze)
Szkoła Podstawowa im. VII Obwodu A.K. "Obroża" w Brzezinach 5 (Mazowieckie Halinów)
Zespół Szkolno-Przedszkolny w Pawłowicach Klasa 2b (Śląskie Pawłowice)
Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewcza klasa IV (Łódzkie Miedzna Drewniana)
Zespół Szkolno - Przedszkolny Nr 3 2 b (Śląskie Dąbrowa Górnicza)
Szkoła Podstawowa im. ks. Jana Twardowskiego w Lalikach Klasa III (Śląskie Laliki)
Szkoła Podstawowa nr 9 im. Króla Jana III Sobieskiego 6a (Śląskie Gliwice)
ZSP w Brzezinach Klasa 6 (Mazowieckie Halinów)
Szkoła Podstawowa im. Jerzego Szaniawskiego w Jadwisinie Klasa 5 (Mazowieckie Serock)
Zespol Szkolno - Przedszkolny Klasa II B (Mazowieckie Brzeziny)
Zespół Szkół Publicznych w Ciściu Klasa 1 (Śląskie Cisiec)
Szkoła Podstawowa i Gimnazjum Tikkun Olam Klasa 4 (Dolnośląskie Wrocław)
Szkoła Podstawowa nr 138 z Oddziałami Integracyjnymi im. Józefa Horsta Klasa 6a (Mazowieckie Warszawa)
Zespół Szkolno- Przedszkolny nr 1 w Mysłowicach 6a (Śląskie Mysłowice)
Katolicka Szkoła Podstawowa im. Świętej Rodziny z Nazaretu w Krakowie. Klasa 6a (Małopolskie Kraków)
Zespół Szkół im. Armii Krajowej 2 b (Podlaskie Brańsk)
Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Bielinie Klasa 2 (Mazowieckie Rząśnik)
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II Klasa V (Mazowieckie Siemiątkowo)
Szkoła Podstaowa im. św. Jana Bosko w Karzycach Klasa 3 (Dolnośląskie Karczyce)
Szkoła Podstawowa im. Henryka Sucharskiego Klasa Vb (Mazowieckie Sochocin)
Szkoła Podstawowa nr 90 klasa 3 a (Dolnośląskie Wrocław)
Publiczna Szkoła Podstawowa im.Jana Pawła II w Bielinie Klasa 4 (Mazowieckie Bielino)
Szkoła Podstawowa nr 350 1 d (Mazowieckie Warszawa)
Publiczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Przyjaciół Szkół Katolickich im. Dzieci Fatimskich Klasa 3 (Śląskie Rybna)
Społeczna Szkoła Podstawowa nr 1 Klasa 5a (Zachodniopomorskie Szczecin)
Zespół Szkolno-Przedszkolny Klasa 2B (Warmińsko-mazurskie Sępopol)
Szkoła Podstawowa im . Wł.Rdzanowskiego w Radziejowicach III A (Mazowieckie Radziejowice)
Szkoła Podstawowa nr 150 Klasa 6c (Mazowieckie Warszawa)
Katolicka Szkoła Podstawowa im. św. Jadwigi Królowej Klasa 1 S (Małopolskie Kraków)
Zespół Szkolno-Przedszkolny Szoła Podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego Klasa Ic (Mazowieckie Halinów)
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 im. KEN 6b (Mazowieckie Białobrzegi)
Szkoła Podstawowa klasa 1a (Warmińsko-mazurskie Sępopol)
Szkoła Podstawowa nr 22 im. Marii Dąbrowskiej w Olsztynie 3 e (Warmińsko-mazurskie Olsztyn)
Szkoła Podstawowa nr 65 im. Czesława Tańskiego klasa 3d (Kujawsko-pomorskie Bydgoszcz)
Szkoła Podstawowa nr 231 im. gen. Mariusza Zaruskiego klasa 6 d (Mazowieckie Warszawa)
Szkoła Podstawowa nr 6 klasa 3b (Śląskie Mikołów)
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 154 3 B (Mazowieckie Warszawa)
sp 95 im. jarosława Iwaszkiewicza klasa 1a (Dolnośląskie Wrocław)
Szkoła Podstawowa nr 8 im. Kazimierza Ecksteina w Świeciu 5b (Kujawsko-pomorskie Świecie)
Szkoła Podstawowa nr 63 Klasa II B (Dolnośląskie Wrocław)
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy dla Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej 5d (Śląskie Dąbrowa Górnicza)
Szkoła Podstawowa nr 4 2a (Warmińsko-mazurskie Giżycko)
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Stanisława Konarskiego klasa V B (Śląskie Sosnowiec)
Szkoła Podostawana nr 65 im Czesława Tańskiego Klasa 1 d (Kujawsko-pomorskie Bydgoszcz)
Zespół Szkoły i Przedszkola w Krzyworzece - Szkoła Podstawowa w Krzyworzece Klasa 5 (Łódzkie Mokrsko)
Szkoła Podstawowa nr 92 im. Bohaterów Westerplatte Klasa II b (Małopolskie Kraków)
Szkoła Podstawowa im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Marcnkowicach I b (Dolnośląskie Oława)
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Komisji Edukacji Narodowej 2 b (Małopolskie Kraków)
Szkoła Podstawowa nr 92 im. Jana Brzechwy w Warszawie Klasa 6a (Mazowieckie Warszaw)
Publiczna Szkoła Podstawowa w Gaci klasa III (Dolnośląskie Stare Bogaczowice)
Empatyczna Szkoła Podstawowa klasa 1 (Pomorskie Gdańsk)
Szkoła Podstawowa 124 im Stanisława Jachowicza warszawa Klasa 3a (Mazowieckie warszawa)
Szkoła Podstawowa nr 173 im. Górników Polskich Klasa Ia (Mazowieckie Wesoła)
Szkoła Podstawowa im. Marii Kownackiej w Starej Niedziałce 3 b (Mazowieckie Mińsk Mazowiecki)
Zespół Szkół Samorządowych nr 3 klasa2c (Łódzkie Opoczno)
Szkoła Podstawowa nr 20 im. gen.Wł.Sikorskiego Klasa V A (Podlaskie Białystok)
Szkoła Podstawowa Nr 341 z Oddziałami Integracyjnymi im. Twórców Literatury Dziecięcej klasa 3h (Mazowieckie Warszawa)
Szkoła Podstawowa w Petrykozach klasa2 liczba ucz.12 (Warmińsko-mazurskie Petrykozy)
Szkoła Podstawowa w Nowej Osuchowei im. W.B. Jastrzębowskiego klasa 4 i 5 łączone (Mazowieckie Nowa Osuchowa)
Szkoła Podstawowa nr 92 Klasa 4b (Mazowieckie Warszawa)
Szkoła Podstawowa im. Jerzego Szaniawskiego klasa 3a (Mazowieckie Jadwisin)
Szkoła Podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Halinowie 5c (Mazowieckie Halinów)
Zespół Szkół w Czarnej klasa 5 (Mazowieckie Wołomin)
Szkoła Podstawowa nr 93 im. Lucjana Rydla w Krakowie Klasa 2b (Małopolskie Kraków)
Szkoła Podstawowa im. UNICEF w Bielanach Wrocławskich Klasa 3b SP (Dolnośląskie Kobierzyce)
Przedszkole Miejskie nr 14 im. Niezapominajki grupa 5 - latków "Krasnale" (Warmińsko-mazurskie Olsztyn)
Publiczna Szkoła Podstawowa w Długołęce 3 (Podlaskie Długołęka)
Publiczna Szkoła Podstawowa im. Ks. Bpa gen. broni Tadeusza Płoskiego w Kłębowie Klasa 6 (Warmińsko-mazurskie Lidzbark Warmiński)
Szkoła Podstawowa nr 9 im. Wincentego Pola Klasa 1C (Dolnośląskie Wrocław)
Szkoła Podstawowa nr 58 im. Tadeusza Gajcego IV (Mazowieckie Warszawa)
Szkoła Podstawowa im. ks. A Tyczyńskiego Klasa IV a (Podkarpackie Albigowa)
Szkoła Podstawowa nr 27 im. M. Konopnickiej klasa IVd (Małopolskie Kraków)
Szkoła Podstawowa nr 306 im. ks. Jana Twardowskiego Klasa 6c (Mazowieckie Warszawa)
Szkoła Podstawowa nr 90 im. prof. St. Tołpy Klasa 2f (Dolnośląskie Wrocław)
Szkoła Podstawowa Tikkun Olam klasa 3 (Dolnośląskie Wrocław)
Szkoła Podstawowa NR 342 im. Jana Marcina Szancera klasa 4g (Mazowieckie Warszawa)
Szkoła Podstawowa im. Ignacego Łukasiewicza Klasa 3 (Podkarpackie Ropienka)
Szkoła Podstawowa Adama Mickiewicza w Zatorze ul. Kongresowa Klasa III a (Małopolskie Zator)
Szkoła Podstawowa nr 203 Klasa IV c (Mazowieckie Warszawa)
Publiczna Szkoła Podstawowa im. Pauli Montal Klasa IVa (Podkarpackie Rzeszów)
Szkoła Podstawowa nr 143 im. Stefana Starzyńskiego klasa 5a (Mazowieckie Warszawa)
Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy im. Marii Grzegorzewskiej klasa II (Dolnośląskie Zgorzelec)
Społeczna Szkoła Podstawowa nr. 26 Klasa 2b (Mazowieckie Warszawa)
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 82 im. Jana Pawła II Klasa 5b (Mazowieckie Warszawa)
Szkoła Podstawowa Tikkun Olam klasa II (Dolnośląskie Wrocław)
Szkoła Podstawowa nr 316 3b (Mazowieckie Warszawa)
Kanadyjska Szkoła Podstawowa 2A (Mazowieckie Warszawa)
Szkoła Podstawowa nr 114 z Oddziałami Integracyjnymi im. J. Cierniaka w Warszawie. klasa 4b (Mazowieckie Warszawa)
Szkoła Podstwowa Nr 6 im. J.Iwaszkiewicza III D (Podlaskie Białystok)
Szkoła odstawowa nr 93 im.Tradycji Orła Białego klasa 3b (Dolnośląskie Wrocław)
Szkoła Podstawowa Nr 7 im. Stefana Jaracza Klasa V (Podkarpackie Jasło)
Szkoła Podstawowa Nr 146 im. Janusza Korczaka w Warszawie Klasa III d (Mazowieckie Warszawwa)
Szkoła Podstawowa nr 1 w Sobótce im. Janusza Korczaka Klasa 4c (Dolnośląskie Sobótka)
SP 1 Rumia 4 (Pomorskie Rumia)
Zespół Szkół w Mycielewie Klasa- 4 (Kujawsko-pomorskie Kcynia)
Niepubliczna Integracyjna Szkoła Podstawowa w Mysiadle Klasa 1 (Mazowieckie Mysiadło)
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Królowej Jadwigi klasa 2a (Łódzkie Konstantynów Łódzki)
Szkoła Podstawowa im. św. Jana Kantego 5 a (Podkarpackie Frysztak)
Szkoła Podstawowa n 98 im. Piastów Wrocławskich ul.Sycowska 22a - Wrocław 1b (Dolnośląskie Wrocław)
zespól szkół nr 70 klasa 1 b (Mazowieckie Warszawa)
Szkoła Podstawowa nr 10 im. Władysława Broniewskieo Klasa 4 a (Warmińsko-mazurskie Olsztyn)
SzkołaPodstawowa im. św.Maksymiliana Kolbego KLASA IB (Mazowieckie Teresin)
Szkoła Podstawowa nr 3 im Leona Kruczkowskiego 3e (Zachodniopomorskie Choszczno)
Szkoła Podstawowa nr 273 im. dra Aleksandra Landy Klasa 1 b (Mazowieckie Warszawa)
Szkoła Podstawowa nr 128 w Zespole Szkolno - Przedszkolnym nr 9 Klasa 2 e. (Mazowieckie Warszawa)
Zespół Szkół Specjalnych w Głownie klasa : 4- 6 ż (Łódzkie Głowno)
Szkoła Podstawowa im. św Maksymiliana Kolbego w Teresinie 1a (Mazowieckie Teresin)
Szkoła Podstawowa nr 110, im. Kazimierza Jeżewskiego 1 a (Mazowieckie Warszawa)
Szkoła Podstawowa nr 5 im. Tadeusza Kościuszki w Tarnowie 3 a (Małopolskie Tarnów)
Publiczna Sześcioletnia Szkoła Podstawowa klasa 1a (Warmińsko-mazurskie Susz)
Szkoła Podstawowa nr 88 im. Gabriela Narutowicza Klasa 6a (Mazowieckie Warszawa)
Niepubliczna Szkoła Podstawowa SNRO 4 (Warmińsko-mazurskie Dobre Miasto)
Publiczna Szkoła Podstawowa w Cisiu Klasa 1 (Śląskie Cisie)
Szkoła Podstawowa w Żeliszewie Podkościelnym Klasa 3 a (Mazowieckie Kotuń)
Szkoła Podstawowa nr 66 im. ks. J. Chrościckiego 5b (Mazowieckie Warszawa)
Społeczna Szkoła Podstawowa nr 5 Społecznego Towarzystwa Oświatowego klasa 3 (Małopolskie Kraków)
Szkoła Podstawowa nr 9 im. Wincentego Pola 6B (Dolnośląskie Wrocław)
NIEPUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA PRAXIS KLASA 1 A (Mazowieckie Radzymin)
Szkoła Podstawowa nr 62 III c (Małopolskie Kraków)
Szkoła Podstawowa nr 273 im. dr Aleksandra Landy Klasa 6 A (Mazowieckie Warszawa)
Szkoła Podstawowa nr 20 im. Orła Białego Świetlica Klas III b i III d (Dolnośląskie Wrocław)
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Przemysła II w Kępnie Klasa 2 b (Wielkopolskie Kępno)
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. GEN.J.H DĄBROWSKIEGO 2C (Kujawsko-pomorskie DOBRZEJEWICE)
Szkoła Podstawowa nr 12 im. Władysława Broniewskiego Klasa 5 a (Kujawsko-pomorskie Włocławek)
Szkoła Podstawowa nr 350 kl 3h (Mazowieckie Warszawa)
Szkoła Podstawowa nr 171 im St. Staszica Klasa IVb (Mazowieckie Warszawa)
Szkoła Podstawowa nr 341 im. Twórców Literatury Dziecięcej Klasa 6c (Mazowieckie Warszawa)
Szkoła Podstawowa nr 16 im.Tony Halika 2F (Mazowieckie Warszawa)
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Mikołaja Kopernika Klasa 5 a (Warmińsko-mazurskie Węgorzewo)
Szkoła Podstawowa nr 285 im. J.M.Szancera 6c (Mazowieckie Warszawa)
Zespół Szkół im. Jana Pawła II VI (Podkarpackie godowa)
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 330 im. Nauczycieli Tajnego Nauczania klasy 4-6 (Mazowieckie Warszawa)
Szkoła Podstawowa nr 215 kl 6 (Mazowieckie Warszawa)
specjalny osrodek szkolno wychowawczy nr 1 klasa III b (Małopolskie Kraków)
Szkoła Podstawowa nr 82 im. Budowniczych Wrocławia 4 b (Dolnośląskie Wrocław)
SzkołaPodstawowa nr 84 6c (Mazowieckie Warszawa)
Szkoła Podstawowa w Cisiu Klasa IV (Śląskie Blachownia)
Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 47 2a (Mazowieckie Warszawa)
Szkoła Podstawowa im.por.W.Tarnowskiego Klasa 3a (Kujawsko-pomorskie Wudzyn)
Szkoła Podstawowa nr 355 klasa 2E (Mazowieckie Warszawa)
PUbliczna Szkoła Podstawowa w Długołęce klasa 5 (Podlaskie Długołęka)
Szkoła Podstawowa nr 185 im. UNICEF KLASA 2E (Mazowieckie Warszawa)
Szkoła Podstawowa im. bł. ks. B. Markiewicza w Woli Krakowiańskiej II (Mazowieckie Wola Krakowiańska)
szkoła podstawowa nr 350 klasa III f (Mazowieckie Warszawa)
Niepubliczna Szkoła Podstawowa "Nasza Szkoła" im. J. Korczaka 5 a (Mazowieckie Warszawa)
Szkoła Podstawowa im. Antoniego Abrahama w Połczynie Klasa 1 (Pomorskie Połczyno)
Szkoła Podstawowa nr 20 im. den. Władysława Sikorskiego Ia (Podlaskie Białystok)
Szkoła Podstawowa nr 150 im. Walerego Wróblewskiego klasa 3c (Mazowieckie Warszawa)
Szkoła Podstawowa nr 84 im. Waleriana Łukasińskiego Klasa 2a (Mazowieckie Warszawa)
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Mariusza Zaruskiego Klasa 2 h (Dolnośląskie Wrocław)
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 330 im. Nauczycieli Tajnego Nauczania Klasa 2h (Mazowieckie Warszawa)
Szkoła POdstawowa im. Edwarda Dembowskiego Klasa 1 a (Dolnośląskie Wrocław)
Szkoła Podstawowa nr 191 im. J.I.Kraszewskiego klasa 5b (Mazowieckie Warszawa)
Zespół Szkolno -Przedszkolny w Wiskitkach klasa 1 a (Mazowieckie Wiskitki)
Szkoła Podstawowa nr 358 Klasa 2b (Mazowieckie Warszawa)
Szkoła Podstawowa nr 350 2 j (Mazowieckie Warszawa)
Szkoła Podstawowa nr 258 im. gen. Jakuba Jasińskiego 3e (Mazowieckie Warszawa)
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 82 im. Jana Pawła II Klasa 6a (Mazowieckie Warszawa)
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi numer 330 im. Nauczycieli Tajnego Nauczania 2 b (Mazowieckie Warszawa)
Zespół Szkół im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Stojadłach Klasa I (Mazowieckie Mińsk Mazowiecki)
Szkoła Podstawowa nr 83 im. Jana Kasprowicza Klasa 2 b (Dolnośląskie Wrocław)
ZSP im. Jana Pawła II w Miłakowie Filia w Boguchwałach klasa 1f (Warmińsko-mazurskie Boguchwały)
Szkoła Podstawowa nr 10 im. Grzegorza Piramowicza klasa IId (Mazowieckie Warszawa)
Szkoła Podstawowa nr 255 im. C.K. Norwida Klasa - 1c (Mazowieckie Warszawa)
MZS Szkoła Podstawowa ul.Sprzymierzonych 6 Klasa -2a (Dolnośląskie Duszniki-Zdrój)
Szkoła Podstawowa nr 306 im. ks. Jana Twardowskiego w Warszawie Klasa 4 a (Mazowieckie Warszawa)
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 301 w ZSP nr 2 klasa 1c (Mazowieckie Warszawa)
Zespół Szkół Publicznych w Zlotoklosie Klasa 2C (Mazowieckie Złotokłos)
Szkoła Podstawowa im. Zofii i Jedrzeja Moraczewskich klasa 1 (Mazowieckie Warszawa)
Szkoła Podstawowa w Żółwinie im. 11 Listopada Klasa 3a (Mazowieckie Żółwin)
SP im św. Franciszka klasa II A (Mazowieckie Warszawa)
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II klasa 2b (Warmińsko-mazurskie Łęgajny)
Szkoła Podstawowa nr 50 im. Królowej Jadwigi Klasa 4E (Mazowieckie Warszawa)
Szkoła Podstawowa nr 355 Klasa 2a (Mazowieckie Warszawa)
Szkoła Podstawowa nr 306 im ks. Jana Twardowskiego 4 d (Mazowieckie Warszawa)
Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 4 3b (Dolnośląskie Wrocław)
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 154 4b (Mazowieckie Warszawa)
Szkoła Podstawowa nr 26 im. Piastów Śląskich klasa III d (Dolnośląskie Wrocław)
Szkoła Podstawowa nr 61 im. Janusza Korczaka klasa 2c (Dolnośląskie Wrocław)
Publiczna Szkoła Podstawowa im. św. Jana Pawła II w Bobrku klasa 1 (Mazowieckie Stromiec)
Szkoła Podstawowa w Chocianowie Klasa 2B (Dolnośląskie Chocianów)
Szkoła Podstawowa im.Jana Pawła II klasa6b (Małopolskie Michałowice)
Szkoła Podstawowa nr 68 im. II Tysiąclecia Wrocławia 2f (Dolnośląskie Wrocław)
Szkoła Podstawowa nr 255 im. C. K Norwida Klasa 2 C (Mazowieckie Warszawa)
Szkoła Podstawowa nr355 ,Ul.Ceramiczna 11,03-126 Warszawa Klasa 2 h (Mazowieckie Warszawa)
Akademicka Szkoła Podstawowa Klasa 3a (Świętokrzyskie Kielce)
Szkoła Podstawowa nr 95 im. Jarosława Iwaszkiewicza we Wrocławiu Klasa 5 b (Dolnośląskie Wrocław)
Szkoła Podstawowa nr 150 im. Walerego Wróblewskiego Klasa II e (Mazowieckie Warszawa)
Szkoła Podstawowa Jestem nauczycielem świetlicy, w której przebywają dzieci m.in klas I-III (Wielkopolskie Jutrosin)
Szkoła Podstawowa nr 138 z Oddziałąmi Integracyjnymi im. Józefa Horsta 5 b (Mazowieckie Warszawa)
Szkoła Podstawowa nr 58 im.Tadeusz Gajcego w Warszawie 2 (Mazowieckie Warszawa)
Szkoła Podstawowa im.A.Mickiewicza w Zatorze Klasa 2b (Małopolskie Zator)
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 82 im. Jana Pawła II Klasa 2g (Mazowieckie Warszawa)
Samorządowa Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Brześciu Klasa 6 (Świętokrzyskie Wodzisław)
Szkoła Podstawowa nr 255 im. Cypriana Kamila Norwida Klasa 2 d (Mazowieckie Warszawa)
Publiczna Sześcioletnia Szkoła Podstawowa klasa 3d (Warmińsko-mazurskie Susz)
Szkoła Podstawowa nr 40 w ZSP nr 4 Klasa 1 a (Dolnośląskie Wrocław)
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 330 Klasa 4b (Mazowieckie Warszawa)
Szkoła Podstawowa Nr 4, Szkoła Filialna 2 h (Mazowieckie Warszawa)
Szkoła Podstawowa nr 355 Klasa 3 d (Mazowieckie Warszawa)
Miejski Zespół Szkół nr 5 im ks. Jana Twardowskiego Klasa 3 d (Małopolskie Gorlice)
Szkoła Podstawowa nr 350 klasa 3g (Mazowieckie Warszawa)
Szkoła Podstawowa im. J. Wybickiego 1 a (Wielkopolskie Owińska)
Szkoła Podstawowa im. mjr. Jana Piwnika "Ponurego" w Rzepinie Klasa 1 (Świętokrzyskie Pawłów)
Szkoła Podstawowa nr 22 im. M. Dąbrowskiej klasa 1 A (Warmińsko-mazurskie Olsztyn)
Społeczna Szkoła Podstawowa nr 4 kl 1a (Małopolskie Kraków)
Szkoła Podstawowa nr 40 im. prof. Bolesława Iwaszkiewicza Klasa 2 a (Dolnośląskie Wrocław)
Szkola Podstawowa nr 26 Klasa 2b (Małopolskie Kraków)
Szkoła Podstawowa nr 209 im. Hanki Ordonówny Klasa 2e (Mazowieckie Warszawa)
Szkoła Podstawowa Specjalna nr 1 klasa 1 B (Śląskie Dąbrowa Górnicza)
Szkoła Podstawowa nr 42 Klasa III a (Dolnośląskie Wrocław)
Szkola Podstawowa w Borowej im.Adama Mickiewicza Klasa 1b (Podkarpackie Borowa)
Szkoła Podstawowa nr 174 z Oddziałałami Integracyjnymi im. T. Kościuszki Klasa 5a (Mazowieckie Warszawa)
Szkoła Podstawowa Nr 108 im. Juliana Tuwima klasa I a (Dolnośląskie Wrocław)
Szkoła Podstawowa im. gen. Józefa Bema Klasa 3a (Mazowieckie Ruda)
Szkoła Podstawowa Nr 255 im. Cypriana Kamila Norwida Klasa 3d (Mazowieckie Warszawa)
Szkoła Podstawowa nr 38 im. Kornela Makuszuńskiego w Sosnowcu Klasa 3d (Śląskie Sosnowiec)
Szkoła Podstawowa Nr 8 im. Noblistów Polskich Klasa I (Śląskie Myszków)
Szkoła Podstawowa nr 9 im. Wincentego Pola Klasa 4c (Dolnośląskie Wrocław)
Szkoła Podstawowa nr 98 im.Piastów Wrocławskich Klasa 1 a (Dolnośląskie Wrocław)
Szkoła Podstawowa im.K.Makuszyńskiego nr 39 w Sosnowcu klasa 3 e (Śląskie Sosnowiec)
Szkoła podstawowa z oddziałami integracyjnymi nr 330 im. Nauczycieli tajnego nauczania Klasa 2 g (Mazowieckie Warszawa)
Szkoła Podstawowa nr 258 Klasa 3f wychowawca Agnieszka Mokijewska (Mazowieckie Warszawa)
Szkoła Podstawowa nr 18 Klasa II d (Śląskie Ruda Śląska)
Szkoła Podstawowa nr 204 2 e (Mazowieckie Warszawa)
Zespół Szkolno Przedszkolny Nr 2 w Legionowie im. Kornela makuszyńskiego klasa 2 g (Mazowieckie Legionowo)
Szkoła Podstawowa 352 1 B (Mazowieckie Warszawa)
Szkoła Podstawowa Nr 109 we Wrocławiu im.Edwarda Dembowskiego klasa 3 b (Dolnośląskie Wrocław)
Szkoła Podstawowa nr 352 2 A (Mazowieckie Warszawa)
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 330 im. Nauczycieli Tajnego Nauczania klasa 1b (Mazowieckie Warszawa)
Szkoła Podstawowa nr 21 im. Władysława Jagiełły 2 b (Małopolskie Kraków)
Szkoła Podstawowa nr 70 z Klasami Sportowymi VIc (Pomorskie Gdańsk)
Szkoła Podstawowa nr 83 im. Jana Kasprowicza 2 D nauczyciel Elżbieta Białach (Dolnośląskie Wrocław)
Szkoła podstawowa nr 28 im.Alojzego Szewczyka Klasa 2 c (Śląskie Kamień)
Szkoła podstawowa nr 40 Klasa 2 b (Dolnośląskie Wrocław)
SP 78 im.Mikołaja Kopernika Wrocław 6b (Dolnośląskie Wrocław)
Szkoła Podstawowa nr 2 im. I Dywizji T. Kościuszki w Ełku Klasa 5D (Warmińsko-mazurskie Elk)
Szkoła Podstawowa nr1 im. Jana Kilińskiego w Trzemeszni klasa 3f (Wielkopolskie Trzemeszno)
Szkoła Podstawowa im. Armii Krajowej II (Zachodniopomorskie Charzyno)
Szkoła Podstawowa nr 112 im. Marii Kownackiej w Warszawie Klasa II (Mazowieckie Warszawa)
ZSSiOw Gdańsku SP nr 75 Klasa 2b (Pomorskie Gdańsk)
Szkoła Podstawowa nr 92 im. Jana Brzechwy Klasa 4 a (Mazowieckie Warszawa)
Zespół Szkół w Prątnicy im. Teofila Ruczyńskiego klasa 2 a (Warmińsko-mazurskie Lubawa)
Szkoła Podstawowa nr 114 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jedrzeja Cierniaka Klasa 2f (Mazowieckie Warszawa)
Niepubliczna Szkoła Absolwent w Olsztynie klasa III (Warmińsko-mazurskie Olsztyn)
Szkoła podstawowa nr 16 w Elblągu im. Józefa Wybickiego Klasa 2d (Warmińsko-mazurskie Elbląg)
Szkoła Podstawowa nr 114 i. Jędrzeja Cierniaka 1c (Mazowieckie Warszawa)
Szkoła Podstawowa nr 96 im. I.Kosmowskiej 3a (Mazowieckie Warszawa)
Szkoła Podstawowa nr 9 im. Wincentego Pola Klasa 1 c (Dolnośląskie Wrocław)
Szkoła Podstawowa nr 9 im. Wincentego Pola we Wrocławiu klasa IV b (Dolnośląskie Wrocław)
Zespół Szkolno- Przedszkolny nr 4 Klasa 2 c (Dolnośląskie Wrocław)
Szkoła Podstawowa nr 119 im.Janiny Porazińskiej Klasa 4a (Małopolskie Kraków)
Niepubliczna Szkoła Podstawowa 3 (Podkarpackie Sulistrowa)
Szkoła Podstawowa nr 108 we Wrocławiu 6b (Dolnośląskie Wrocław)
Szkoła Podstawowa im.ks. Jana Twardowskiego w Rumianie 6 (Warmińsko-mazurskie Rybno)
Szkoła Podstawowa Nr4 im. T. Kościuszki klasa3c (Warmińsko-mazurskie Giżycko)
Szkoła Podstawowa nr 61 klasa IV a (Dolnośląskie Wrocław)
Szkoła Podstawowa nr9 Klasa 2b (Dolnośląskie Wrocław)
Szkoła Podstawowa im. ks. Jana Twardowskiego w Rumianie Klasa 4 (Warmińsko-mazurskie Rybno)
Szkoła Podstawowa nr 107 2c (Dolnośląskie Wrocław)
Szkoła Podstawowa Nr 26 Klasa 2A (Dolnośląskie Wrocław)
Szkoła Podstawowa nr 10, im. Bolesława Krzywoustego Klasa 3F (Dolnośląskie Wrocław)
Szkoła Podstawowa nr 36 Klasa druga a (Dolnośląskie Wrocław)
Przedszkole nr 56 "Niezapominajka" (Wielka Niezapominajka) Grupa IV "Chrząszcze" (Dolnośląskie Wrocław)
Społeczna Szkoła Podstawowa klasa 2 (Podkarpackie Jasło)
Szkoła Podstawowa nr 26 we Wrocławiu Klasa 2 c. (Dolnośląskie Wrocław)
Szkoła Podstawowa nr 29 im. Jana Liszewskiego I b (Warmińsko-mazurskie Olsztyn)
Szkoła Podstawowa nr 17 im. prof. Stanisława Kulczyńskiego Klasa 2 b (Dolnośląskie Wrocław)
Społeczna Szkoła Podstawowa nr 4 klasa 3a (Podlaskie Białystok)
Szkoła Podstawowa im. Bolesława Prusa Klasa 2a10 (Podlaskie Poświętne)
Szkoła Podstawowa nr 10 im. Bolesława Krzywoustego Klasa 2f (Dolnośląskie Wrocław)
Szkoła Podstawowa nr 52 im. Macieja Aleksa Dawidowskiego "Alka" klasa 3e (Mazowieckie Warszawa)
Szkoła Podstawowa nr1 im. R. Traugutta 6a (Warmińsko-mazurskie Bartoszyce)
Szkoła Podstawowa Nr 51 im. Ludwika Zamenhofa 4 b (Podlaskie Białystok)
Szkoła Podstawowa nr 26 im Piastów Sląskich 3 e (Dolnośląskie Wrocław)
Szkoła Podstawowa nr 16 w Elblągu klasa 3 c (Warmińsko-mazurskie Elbląg)
Zespół Szkolno - Przedszkolny w Czeremsze Klasa 2 (Podlaskie Czeremcha)
Szkoła Podstawowa 17 im. prof Stanisława Kullczyńskiego II g (Dolnośląskie Wrocław)
Zespół Szkolno- Przedszkolny w Łęgajnach 2 a (Warmińsko-mazurskie Barczewo)
Szkoła Podstawowa nr 28 im. A. Szewczyka w Rybniku Klasa 3b (Śląskie Rybnik)
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Henryka Sienkiewicza w Ełku Klasa 2 d (Warmińsko-mazurskie Ełk)
Katolicka Szkoła Podstawowa im Kard. St. Wyszyńskiego 5a (Podlaskie Łapy)
Szkoła Podstawowa im. Twórców Literatury Dziecięcej nr 341 w Warszawie 2b (Mazowieckie Warszawa)
Szkola Podstawowa nr 1 z Oddzialami Integracyjnymi 6 c (Śląskie Racibórz)
SP nr 10 we Wrocławiu klasa 4D KLASA 4 D (Dolnośląskie Wrocław)
Szkoła Podstawowa nr 16 w Elblągu 1a (Warmińsko-mazurskie Elbląg)
Zespół Szkolno- Przedszkolny w Ryczowie klasa 3 (Małopolskie Ryczów)
Szkoła Podstawowa w Starej Kamionce 4 (Podlaskie Stara Kamionka)
Niepubliczna Szkoła Podstawowa Akademia Prymusa Klasa II Słoneczna (Warmińsko-mazurskie Olsztyn)
Szkoła Podstawowa nr 2 w Dynowie klasa I (Podkarpackie Dynów)
Niepubliczna Szkoła Podstawowa Trampoline nr 128 SPN 2 (Mazowieckie Warszawa)
Szkoła Podstawowa w Przecławiu Klasa 2a (Zachodniopomorskie Przecław)
Szkoła Podstawowa im. Św. Jadwigi Królowej w Lusinie klasa III (Małopolskie Kraków)
Szkoła Podstawowa w Boćwince Klasa 3 (Warmińsko-mazurskie Gołdap)
Szkoła Podstawowa nr 49 im.Ks.B.Komorowskiego Klasa I A (Pomorskie Gdańsk)
Szkoła Podstawowa nr 49 klasa 3 (Pomorskie Gdańsk)
Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki 3 d (Małopolskie Kraków)
Szkoła Podstawowa nr 1 w Mrągowie Klasa 3 g (Warmińsko-mazurskie Mrągowo)
Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jana Brzechwy klasa 1 (Mazowieckie Chynów)
Szkoła Podstawowa Nr 29 im. Jana Liszewskiego w Olsztynie 3 a (Warmińsko-mazurskie Olsztyn)
Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jana Brzechwy w Sułkowicach Klasa 6 (Mazowieckie Chynów)
Zespół Szkół w Spychowie kl. 3 (Warmińsko-mazurskie Spychowo)
Szkoła Podstawowa nr 49 im .Księdza Bronisława Komorowskiego w Gdańsku 4b (Pomorskie Gdańsk)
Niepubliczna Szkoła Podstawowa Źródełko Klasa 3 (Małopolskie Kraków)
Szkoła Podstawowa w Boguchwale Klasa 2 b (Podkarpackie Boguchwała)
Zespół Szkolno-Przedszkolny w Ruścu klasa I a (Łódzkie Rusiec)
Szkoła Podstawowa nr 24 im. Krakowskiej Straży Pożarnej Klasa 4b (Małopolskie Kraków)
Zespół Szkół Publicznych Szkoła Podstawowa im. Stanisława Staszica Klasa 4a (Świętokrzyskie Skarżysko Kościelne)
Szkoła Podstawowa im.Mikołaja Kopernika we Fromborku Klasa IIIa (Warmińsko-mazurskie Frombork)
Szkoła Podstawowa w Szylenach klasa IV (Warmińsko-mazurskie Braniewo)
Szkoła Podstawowa Nr 3 w Szczytnie 5D (Warmińsko-mazurskie Szczytno)
Publiczna Szkoła Podstawowa Leonardo Klasa 1a (Dolnośląskie Wrocław)
PUBLICZNA SZEŚCIOLETNIA SZKOŁA PODSTAWOWA IM. GEN JÓZEFA BEMA KLASA I B (Warmińsko-mazurskie SUSZ)
Publiczna Szkoła Podstawowa Leonardo Klasa 2b (Dolnośląskie Wrocław)
Szkoła Podstawowa Nr 19 im. Bohaterów Westerplatte Klasa III e (Warmińsko-mazurskie Elbląg)
Szkoła Podstawowa nr 19 im. Bohaterów Westerplatte VI b (Warmińsko-mazurskie Elbląg)
Szkoła Podstawowa nr 4 im. prof. Władysława Szafera w Ełku klasa 3c (Warmińsko-mazurskie Ełk)
Szkoła Podstawowa nr 66 2a (Małopolskie Kraków)
Szkoła Podstawowa im świętej Jadwigi Śląskiej w Żernikach Wrocławskich Klasa 2 b (Dolnośląskie Święta Katarzyna)
Szkoła Podstawowa im. Ireny Kwinto w Żabim Rogu Filia w Bramce klasa II (Warmińsko-mazurskie Bramka)
Szkoła Podstawowa nr 222 im. Jana Brzechwy Klasa 2 d (Mazowieckie Warszawa)
Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi im. J. Słowackiego 4g (Pomorskie Starogard Gdański)
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Jana Brzechwy w Morągu 4 b (Warmińsko-mazurskie Morąg)
Szkoła Podstawowa z Odziałami Integracyjnymi im. Ks. Jana Twardowskiego w Turośli 2b (Podlaskie Turośl)
Zespół Szkolno - Przedszkolny w Purdzie klasa 3 (Warmińsko-mazurskie Purda)
Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Zbójnej 5 (Podlaskie Zbójna)
Szkoła Podstawowa nr 128 w Warszawie 4 b (Mazowieckie Warszawa)
Szkoła Podstawowa im. Unitów Podlaskich klasa V (Mazowieckie olszanka)
Szkoła Podstawowa nr 12 im. Bronisława Malinowskiego 4 d (Pomorskie Tczew)
Szkoła Podstawowa Nr 22 im. M. Dąbrowskiej w Olsztynie Klasa I B (Warmińsko-mazurskie Olsztyn)
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II 5 a (Małopolskie Michałowice)
SP IM KS j TWARDOWSKIEGO II 12 UCZNIÓW (Śląskie Brzusnik)
szkoła podstawowa nr 2 klasa pierwsza (Zachodniopomorskie stargard)
Szkoła Podstawowa nr 298 im. Jana Kasprowicza Klasa 2 e (Mazowieckie Warszawa)
Zespół Szkół Salezjańskich w Poznaniu 6 (Wielkopolskie Poznań)
Społeczna Szkoła Podstawowa nr 5 STO Klasa 1 (Małopolskie Kraków)
Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w Nowej Wsi Klasa 4b (Mazowieckie Komorów)
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jana Brzechwy w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 16 w Zabrzu Klasa 2c (Śląskie Zabrze)
Szkoła Podstawowa Akademia Pitagorasa Klasa 1 b (Wielkopolskie Baranowo)
Szkołą Podstawowa nr 29 w Olsztynie Klasa VI e (Warmińsko-mazurskie Olsztyn)
Szkoła Podstawowa w Słupie klasa V (Warmińsko-mazurskie Słup)
Zespół Szkolno - Przedszkolny. Szkoła Podstawowa im. Ks. Teodora Korcza 4 (Wielkopolskie Topola Mała)
Szkoła Podstawowa nr 298 im. Jana Kasprowicza klasa II a (Mazowieckie Warszawa)
Zespół Szkoły Podstawowej i Przedszkola w Kalinowicach Klasa 2b (Lubelskie Zamość)
Zespół Szkół Miejskich Nr 1 klasa 3 c (Małopolskie Mszana Dolna)
Społeczna Szkoła Podstawowa Integracyjna nr 100 4a (Mazowieckie Warszawa)
NZSP Pro Novo 2 a (Lubuskie bogaczów)
Samorządowa Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Brześciu klasa I (Świętokrzyskie Wodzisław)
Szkoła Podstawowa nr 14 im. Jana Brzechwy Klasa IV b (Warmińsko-mazurskie Elbląg)
Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Środzie Wielkopolskiej Klasa 3A (Wielkopolskie Środa Wielkopolska)
Zespół Szkół Nr 3( Szkoła Podstawowa Specjalna Nr3) Klasa 4 (Kujawsko-pomorskie Golub-Dobrzyń)
Szkoła Podstawowa nr 298, im. Jana Kasprowicza w Warszawie Klasa 6a (Mazowieckie Warszawa)
Niepubliczna Szkoła Tosi i Franka Klasa 6a (Mazowieckie Grodzisk Mazowiecki)
Zespół Szkolno-Przedszkolny im. Konstantego Maciejewicza Klasa 3a (Zachodniopomorskie Stepnica)
Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Września w Radziejach Klasa 3 (Warmińsko-mazurskie Radzieje)
Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Środzie Wlkp. Klasa 2b. Nauczyciel Monika Bogusz (Wielkopolskie Środa Wielkopolska)
Szkoła Podstawowa Nr 119 im. 3. Berlińskiego Pułku Piechoty Klasa 6a (Mazowieckie Warszawa)
Zespół Szkól Akademickich klasa 1 A (Wielkopolskie Środa Wielkopolska)
Szkoła Podstawowa nr 6 im. K. I. Gałczyńskiego Klasa 3 b (Warmińsko-mazurskie Olsztyn)
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Świętego Wojciecha Klasa 3b (Wielkopolskie Gniezno)
Zespół Szkół nr 1 im. Jana Pawła II Klasa 4 c (Lubelskie Bełżyce)
Szkoła Podstawowa w Brzustowcu Klasa 5 (Łódzkie Brzustowiec)
Szkoła Podstawowa nr 298 im. Jana Kasprowicza 1 c (Mazowieckie Warszawa)
Publiczna Szkoła Podstawowa w Kamiennej Nowej 4-5 (Podlaskie Dąbrowa Białostocka)
Szkoła Podstawowa nr 355 ul. Ceramiczna 11 Klasa 2 n (Mazowieckie Warszawa)
Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 3 Klasa 3 b (Śląskie Wodzisław Śląski)
Szkoła Podstawowa Nr 298 im. Jana Kasprowicza 2 d (Mazowieckie Warszawa)
Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Środzie Wielkopolskiej Klasa 2 a (Wielkopolskie Środa Wielkopolska)
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 KSW im. bł. Natalii Tułasiewicz 4 (Wielkopolskie Poznań)
Szkoła Podstawowa nr 25 im. T. Kościuszki w Krakowie 2 c (Małopolskie Kraków)
Szkoła Podstawowa nr 32 Klasa 1 a (Kujawsko-pomorskie Bydgoszcz)
Szkoła Podstawowa nr 1 im Stanisława Staszica 4d (Wielkopolskie Szamotuły)
Szkoła Podstawowa nr 298 im. Jana Kasprowicza klasa 2c (Mazowieckie Warszawa)
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Tadeusza Kościuszki Klasa 1b (Małopolskie Wieliczka)
Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Babikach klasa III (Podlaskie Babiki)
Szkoła Podstawowa nr 298 w Warszawie i. Jana Kasprowicza Klasa 3 b (Mazowieckie Warszawa)
Szkoła Podstawowa nr 29 im. Jana Liszewskiego w Olsztynie klasa III d (Warmińsko-mazurskie Olsztyn)
Zespół Szkół Katolickich im.Matki Bożej Miłosierdzia klasa II SP (Podlaskie Białystok)
Szkoła Podstawowa im. Heleny Ponieważ klasa 1 (Warmińsko-mazurskie Morąg)
Szkoła Podstawowa im. św. Jadwigi Królowej Polski w Podłężu Klasa 3a (Małopolskie Podłęże)
Szkoła Podstawowa w Zespole Szkół Publicznych im. Jana Pawła II Klasa 1 b (Mazowieckie Łazy)
Szkola Podstawowa nr 43 Klasa 1 b (Lubelskie Lublin)
niepubliczna szkoła podstawowa klasa 3 b (Wielkopolskie Środa Wielkopolska)
Szkoła Podstawowa im. Cz. Wycecha w Sadownem Klasa 3 b (Mazowieckie Sadowne)
Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Białej Piskiej Klasa 1b (Warmińsko-mazurskie Biała Piska)
Szkoła Podstawowa nr 303 im. Fryderyka Chopina Klasa 4 b (Mazowieckie Warszawa)
Szkoła Podstawowa w Ostrowitem , Ostrowite 34 Klasa 3 (Warmińsko-mazurskie Ostrowite)
Niepubliczna Szkoła Podstawowa klasa 3 c (Wielkopolskie Środa Wielkopolska)
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 6 IM. BRACI BARSKICH W ŚREMIE 2A (Wielkopolskie Śrem)
Szkoła Podstawowa nr 45 w Bytomiu 4D (Śląskie Bytom)
Zespół Szkolno-Przedszkolny w Nowym Aleksandrowie V (Podlaskie Nowe Aleksandrowo)
Zespół Szkół nr 3 Szkoła Podstawowa nr 3 w Sępólnie Krajeńskim Klasa 3 a. (Kujawsko-pomorskie Sępólno Krajeńskie)
Szkoła Podstawowa nr 72 klasa I a Szkoła apodstawowa (Małopolskie Kraków)
Szkoła Podstawowa nr 23 im. Kawalerów Orderu Uśmiechu klasa 2 a (Kujawsko-pomorskie Toruń)
Szkoła Podstawowa im. Piastów Śląskich w Pisarzowicach Klasa I "b" (Dolnośląskie Pisarzowice)
Zespół Szkół i Placówek nr 1 im. I Dywizji Piechoty im. Tadeusza Kościuszki Szkoła Podstawowa nr 62 Klasa II E (Kujawsko-pomorskie Bydgoszcz)
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Napiwodzie klasa IV (Warmińsko-mazurskie Nidzica)
Nsp im. Juliusza Vernea 2a (Mazowieckie Warszawa)
Szkoła Podstawowa nr 41 Klasa 3c (Śląskie Gliwice)
Szkoła Podstawowa nr 166 Klasa 1 a (Mazowieckie Warszawa)
Zespół Szkolno-Przedszkolny w Krzczonowie Punkt Filialny w Kosarzewie Klasa II (Lubelskie Kosarzew)
Szkoła Podstawowa 2g (Mazowieckie Pruszków)
Szkoła Podstawowa w .Miłkach Klasa 6 (Warmińsko-mazurskie Miłki)
Szkoła Podstawowa nr 27 im. Dzieci Zjednoczonej Europy 3a (Pomorskie Gdańsk)
Zespół Szkół z Oddziałami Integracyjnymi i Specjalnymi nr 2 Klasa 1a (Wielkopolskie Poznań)
szkoła podstawowa im. lotnictwa polskiego klasa 4 c (Wielkopolskie Witkowo)
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Tłuszczu 3e (Mazowieckie Tłuszcz)
Specjalny Ośrodek szkolnow ywchowawczy w Jaworze I-III (Dolnośląskie Jawor)
bez nazwy 2 i 3 łączone (Warmińsko-mazurskie Zabiele)
Szkoła Podstawowa im. Bolesława Chrobrego w Nowogrodźcu 2 e (Dolnośląskie Nowogrodziec)
Szkoła Podstawowa Nr 27 2 h (Podkarpackie Rzeszów)
Szkoła Podstawowa nr 19 4c (Warmińsko-mazurskie Elbląg)
Szkoła Podstawowa im. J. Wybickiego klasa II (Kujawsko-pomorskie Linowo)
Szkoła Podstawowa nr 1 M.Kownackiej 2e (Mazowieckie Łomianki)
Szkoła Podstawowa Specjalna VI (Kujawsko-pomorskie Bielice)
Zespol szkol im wladyslawa jagielly Klasa 6 a (Warmińsko-mazurskie Kurzetnik)
Szkoła Podstawowa nr 19 Klasa III a (Warmińsko-mazurskie Elbląg)
Zespół Szkół Społecznych nr 1 w Krakowie 6a (Małopolskie Kraków)
Szkoła Podstawowa im. Antoniego Sewiołka w Czułowie 5 (Małopolskie Liszki)
Szkoła Podstawowa nr 28 im. Alojzego Szewczyka w Rybniku Klasa 3 A (Śląskie Rybnik)
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. KORNELA MAKUSZYŃSKIEGO KL.IV (Śląskie ZAJĄCZKI DRUGIE)
Zespół Szkolno - Przedszkolny Szkoła Podstawowa w Świątkach Klasa 1 b (Warmińsko-mazurskie Świątki)
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II 1 (Kujawsko-pomorskie Legbąd)
Zespół szkół nr 1 w Sulejówku 0B (Mazowieckie Sulejówek)
Niepubliczna Szkoła Podstawowa Jagiellonka klasa 2 (Kujawsko-pomorskie Inowrocław)
Szkoła Podstawowa nr 97 im. J.Lelewela w Krakowie Klasa 2b (Małopolskie Kraków)
Niepubliczna Szkoła Podstawowa Świetlica w Jagiellonce (Kujawsko-pomorskie Inowrocław)
Szkoła Podstawowa w Wilczkowie 4 (Warmińsko-mazurskie wilczkowo)
zespol szkol publicznych w Laszczowce 5 (Lubelskie Tomaszów Lubelski)
szkola podstawowa nr 16 klasa 3a. (Śląskie Zabrze)
Zss specjanysz nr 14-szkola podstawowa nr 14 3 zet (Lubuskie Gorzów Wielkopolski)
Szkoła Podstawowa nr 7 im. Józefa Wybickiego Klasa III b (Warmińsko-mazurskie Bartoszyce)
ZPPO Stara Kornica Klasa 2b (Mazowieckie Stara Kornica)
Szkoła Podstawowa Nr 29 im. Jana Liszewskiego w Olsztynie 4 a (Warmińsko-mazurskie Olsztyn)
Szkoła Podstawowa n1 im .Władysława Łokietka Klasa Ia (Kujawsko-pomorskie Brześć Kujawski)
Szkoła Podstawowa nr 5 klasa 2f (Łódzkie Konstantynów Łódzki)
Szkoła Podstawowa nr 4 im. Kawalerów Orderu Uśmichu 2d (Dolnośląskie Lubań)
Szkoła Podstawowa nr 6 klasa 1 a (Śląskie Zabrze)
Mragowo 3 (Warmińsko-mazurskie Mrągowo)
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Gustawa Gizewiusza Klasa 2 c (Warmińsko-mazurskie Ostróda)
Szkoła Podstawowa im. M. Konopnickiej w Radomicach Klasa I a (Kujawsko-pomorskie Lipno)
Szkoła Podstawowa nr 14 im. Jana Brzechwy w Elblągu Klasa 3 b (Warmińsko-mazurskie Elbląg)
Szkoła Podstawowa Specjalna 5a (Mazowieckie Pułtusk)
SP nr 28 im. Alojzego Szewczyka w Rybniku 3 c (Śląskie Rybnik)
Zespół Szkół Nr 3 Klasa 2 c. (Warmińsko-mazurskie Elbląg)
Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 1 w Wiśle Klasa 2 a (Śląskie Wisła)
Szkoła Podstawowa nr 22 2f (Warmińsko-mazurskie Olsztyn)
Szkoła Podstawowa nr 14 im. Jana Brzechwy 3 c (Warmińsko-mazurskie Elbląg)
Zespół Szkół nr 1 4a (Mazowieckie Konstancin-Jeziorna)
Szkoła Podstawowa nr 30 im. Króla Kazimierza Wielkiego 3c (Lubelskie Lublin)
Szkola Podstawowa nr41 Klasa 3c (Kujawsko-pomorskie Bydgoszcz)
Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Marii Kantora 3b (Podkarpackie Wielopole Skrzyńskie)
Szkoła Podstawowa im. św. Jana Pawła II Klasa V (Łódzkie Skronina)
Szkoła Podstawowa nr 29 w Olsztynie klasa 5A (Warmińsko-mazurskie Olsztyn)
Szkoła Podstawowa nr 4 im. Stefana Żeromskiego Klasa 2b (Łódzkie Bełchatów)
Szkoła Podstawowa im. św. M. M. Kolbego w Harmężach Klasa 3 (Małopolskie Harmęże)
Szkoła Podstawowa im. Konstytucji 3 Maja 3 b (Podlaskie Jaświły)
Szkoła Podstawowa im Marii Konopnickiej klasa 3 b (Warmińsko-mazurskie Korsze)
Szkoła Podstawowa nr 1 w Zespole Szkół nr 1w Mrągowie klasa 6a - 28 (Warmińsko-mazurskie Mrągowo)
Zespół Szkolno-Przedszkolny w Piasku 3 c (Śląskie Piasek)
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Janusza Korczaka w Nowym Mieście Lubawskim III A (Warmińsko-mazurskie Nowe Miasto Lubawskie)
Szkoła Podstawowa im. Królowej Jadwigi Klasa 2b (Małopolskie Wieliczka)
Szkoła Podstawowa w Mingajnach klasa6 (Warmińsko-mazurskie Orneta)
Szkoła Podstawowa nr 160 im. Św. Augustyna Klasa 2 A (Małopolskie Kraków)
Szkola Podstawowa im B. Chrobrego Klasa 3a (Lubuskie Cybinka)
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 5 w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 1 Vb (Podkarpackie Stalowa Wola)
Zespół Szkół Miejskich nr 2 IId (Mazowieckie Mińsk Mazowiecki)
Zespol Szkol nr 1 Klasa 2b (Mazowieckie Nowy Dwór Mazowiecki)
Publiczna Szkoła Podstawowa w Reszkowcach Klasa V (Podlaskie Reszkowce)
Zespół Szkół Integracyjnych nr. 75 Klasa 3B (Mazowieckie Warszawa)
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 280 Klasa 6 d (Mazowieckie Warszawa)
Szkoła Podstawowa nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi klasa 3 d (Opolskie Głubczyce)
Zespół Szkół im. Armii Krajowej Klasa 5 a (Podlaskie Brańsk)
Szkoła Podstawowa nr 4 im. Henryka Sienkiewicza Klasa 4 b (Podlaskie Grajewo)
Szkoła Podstawowa nr 4 im. Henryka Sienkiewicza klasa 1 a (Podlaskie Grajewo)
Zespół Szkolno-Przedszkolny w Piasku Klasa 3A (Śląskie Piasek)
Zespół Szkół Specjalnych im. Marii Grzegorzewskiej Szkoła Podstawowa nr 14 5a (Łódzkie Zduńska Wola)
Zespół Szkół Specjalnych im. Marii Grzegorzewskiej Szkoła Podstawowa nr 14 2a (Łódzkie Zduńska Wola)
Szkoła Podstawowa nr 68 im. Jerzego Bińczyckiego 4 b (Małopolskie Kraków)
Szkoła podstawowa nr 11 w Tarnowskich Górach im Władysława Broniewskiego 2b (Śląskie Tarnowskie Góry)
Szkoła Podstawowa nr 97 im. Leona Kruczkowskiego Klasa 3 B (Mazowieckie Warszawa)
Niepubliczna szkoła Podstawowa sNRO klasa 3 (Warmińsko-mazurskie Dobre Miasto)
Szkola Podstawowa Nr 3 Klasa 2e (Łódzkie Piotrków Trybunalski)
Szkoła Podstawowa im. św. Jadwigi Śląskiej w Żernikach Wrocławskich klasa 2a (Dolnośląskie Święta Katarzyna)
Szkoła Podstawowa nr 357 w Warszawie Klasa II r (Mazowieckie Warszawa)
Szkoła Podstawowa nr 1 w Zespole Szkół nr 1 w Mrągowie Klasa 3f (Warmińsko-mazurskie Mrągowo)
Zespół Szkolno Gimnazjalny nr 1 Klasa 3 F (Łódzkie Piotrków Trybunalski)
Zespół Gimnazjalno- Szkolno- Przedszkolny Klasa 1 (Opolskie Gościęcin)
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 Klasa 2c (Pomorskie Starogard Gdański)
Szkoła Podstawowa nr 17 z oddziałami integracyjnymi im. 21 Brygady Strzelców Podhalańskich Klasa 1c (Podkarpackie Rzeszów)
Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bohaterskich Harcerzy Cegłowa Klasa 4a (Mazowieckie Cegłów)
Szkoła Podstawowa nr3 im. Kawalerów Orderu Uśmiechu klasa 2 b (Warmińsko-mazurskie Olsztyn)
Zespół Szkolno-Przedszkolny w Mostach śwetlica szkolna (Pomorskie Kosakowo)
Szkoła Podstawowa im. M. Kopernika klasa 2 (Łódzkie Złoczew)
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Jana Pawła II Klasa II b (Małopolskie Myślenice)
Szkoła Podstawowa nr 2 im Królowej Jadwigi 2 (Małopolskie Czarna Góra)
Szkoła Podstawowa im. Stefana Żeromskiego Klasa 2b (Zachodniopomorskie Trzcińsko-Zdrój)
Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Gołąbku Klasa 1 (Mazowieckie Skórzec)
Szkoła podstawowa im.Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Tuszymie Klasa VI (Podkarpackie Tuszyma)
Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Ratowicach Klasa 6 (Dolnośląskie Czernica)
ZS Szkola Podstawowa i Gimnazjum w Janowie kLASA 3B (Mazowieckie Janów/k Mińska Mazowieckiego)
Szkoła Postawowa nr 6 klasa II d (Dolnośląskie Brzeg Dolny)
Szkoła Podstawowa nr 4 im. Jana III sobieskiego Klasa 1a (Podkarpackie Rzeszów)
Szkoła Podstawowa Uciechowice z odziałem przedszkolnym i Gimnazjum 1-3 (Opolskie Uciechowice)
Zespół Szkół w Rząsce szkoła podstawowa im. W. Rutkiewicz klasa I (Małopolskie Rząska)
Szkoła Podstawowa nr 10 im. W. Broniewskiego 6a (Warmińsko-mazurskie Olsztyn)
Szkoła Podstawowa im. M. Kopernika w Wiszniowie klasa 6 (Lubelskie Mircze)
Zespół Szkolno-Przedszkolny w Borownie 2b (Śląskie Borowno)
Szkoła Podstawowa nr 65 Klasa 2e (Mazowieckie Warszawa)
Szkoła Podstawowa im. Antoniny Tatar Klasa I (Małopolskie Poronin)
Szkoła Podstawowa nr 323 im. Polskich Olimpijczyków 2f (Mazowieckie Warszawa)
Szkoła Podstawowa im. Wiktora Czapiewskiego Klasa 3 (Pomorskie Rekowo Górne)
Zespół Szkolno - Przedszkolny Szkoła Podstawowa w Świątkach 1 a (Warmińsko-mazurskie Świątki)
Szkoła Podstawowa nr 97 w Krakowie klasa 3d (Małopolskie Kraków)
Szkoła Podstawowa nr 4 w Inowrocłaawiu Klasa 2 g (Kujawsko-pomorskie Inowrocław)
SZKOŁA PODSTAWOWA IM.MARII KONOPNICKIEJ W STAREJ WSI 4 (Łódzkie STARA WIEŚ)
Zespół Szkół w Rząsce Szkoła Podstawowa im Wandy Rutkiewicz 2 (Małopolskie Kraków)
Szkoła Podstawowa nr 37 Klasa 3d (Śląskie Chorzów)
Zespol Szkol w Przewozie Klasa 1 szkola podstawowa (Lubuskie Przewóz)
Szkoła Podstawowa Specjalna nr 1 Klasa 1a (Śląskie Dąbrowa Górnicza)
Szkoła Podstawowa Vc (Pomorskie Choczewo)
Szkoła Podstawowa Nr 4 Oleśnica 3c (Dolnośląskie Oleśnica)
Szkoła Podstawowa nr 46 Klasa 2b (Wielkopolskie Poznań)
Szkoła Podstawowa nr 358 5a (Mazowieckie Warszawa)
Niepubliczna Szkola Podstawowa w Lubini Małej Klasa VI (Wielkopolskie Żerków)
Szkoła Podstawowa nr 83 im. Jana Kasprowicza 2a (Dolnośląskie Wrocław)
Zespół Szkół z Oddziałami Integracyjnymi nr 65 2 b (Mazowieckie Warszawa)
Szkoła Podstawowa nr 6 Klasa 2h (Pomorskie Kwidzyn)
Szkoła Podstawowa nr 3 im. K. Makuszyńskiego Klasa I a (Wielkopolskie Koźmin Wielkopolski)
Zespół Szkół Specjalnych nr 91 3 (Mazowieckie Warszawa)
Zespół Placówek Szkolno-Wychowawczo-Rewalidacyjnych Klasa 1 u (Śląskie wodzisław śląski)
Szkoła Podstawowa w Brzoziu klasa V (Kujawsko-pomorskie Brzozie)
Szkoła Podstawowa im. Piotra Michałowskiego TSSP Klasa 2c (Małopolskie Kraków)
KSP św.Piusax Kl 6 (Lubuskie Gorzów Wielkopolski)
Zespół Szkół Nr 1 w Kole Klasa Va (Wielkopolskie Koło)
Publiczna Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka IIId (Lubuskie Czerwieńsk)
Szkoła Podstawowa nr 217 z Oddziałami Integracyjnymi im Obrońców Radiostacji AK w Rembertowie klasa 1b (Mazowieckie Warszawa)
zespół szkół w kalinówce 3b (Lubelskie Świdnik)
Zespół Szkół im. Króla Władysława Jagiełły klasa 2 (Warmińsko-mazurskie Rogóż)
Szkoła Podstawowa im. Wincentego Pola w Stawiszynie 4 a (Wielkopolskie stawiszyn)
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 5 3f (Pomorskie Słupsk)
Społeczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia ' Szkoła Przyszłości" 5a (Śląskie Chorzów)
Szkoła Podstawowa nr 23 3g (Mazowieckie Płock)
Szkoła Podstawowa w Branicy Radzyńskiej Klasa II (Lubelskie Radzyń Podlaski)
Zespół Szkół w Rząsce, Szkoła Podstawowa im.Wandy Rutkiewicz w Rząsce Klasa 4 (Małopolskie Rząska)
Szkoła Podstawowa nr 217 z Oddziałami Integracyjnymi im. Obrońców Radiostacji AK Klasa 2 C (Mazowieckie Warszawa)
Zespół Szkół w Rząsce - Szkoła Podstawowa im Wandy Rutkiewicz w Rząsce 4a (Małopolskie Kraków)
Szkola Podstawowa im. Henryka sienkiewicza w Sławacinku Starym klasa IV (Lubelskie Biała Podlaska)
Szkoła Podstawowa Filialna w Pilchowie 6a (Zachodniopomorskie Pilchowo)
Szkoła Podstawowa im. Stanisława Sikorskiego w Wielkich Chałmach, Filia w Rolbiku klasa 1 (Pomorskie Rolbik)
Szkola Podstawowa nr 3 Klasa 3 F (Kujawsko-pomorskie Toruń)
Zespół Szkolno-Przedszkolny klasa IIb (Warmińsko-mazurskie Stawiguda)
Zespół Szkół im Jana Pawła II w Kleosinie Klas 3 (Podlaskie kleosin)
Zespół Szkól nr 2 w Grębocinie Klasa 3a (Kujawsko-pomorskie Grębocin)
Szkoła Podstawowa nr 35 Klasa 4 a (Śląskie Częstochowa)
Szkoła Podstawowa nr 12 w Białymstoku klasa II (Podlaskie Białystok)
Zsp w Nowej Iwicznej Klasa 1d nauczanie poczatkowe (Mazowieckie Piaseczno)
SZKOŁA PODSTAWOWA Nr 112 Przymierza Rodzin Klasa 4 M (Mazowieckie Warszawa)
Szkoła Podstawowa nr2 im.Marii Konopnickiej Klasa5b nauczyciel (Mazowieckie Sochaczew)
Szkoła Podstawowa nr 1 4 (Warmińsko-mazurskie Węgorzewo)
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Kornela Makuszyńskiego Klasa 2 c (Wielkopolskie Koźmin Wielkopolski)
Społeczna Szkoła Podstawowa nr 4 klasa 1b (Małopolskie Kraków)
Szkoła Podstawowa w Płóczkach Górnych 5a (Dolnośląskie Lwówek Śląski)
Zespół Szkół nr 8 im. Hansa Christiana Andersena 3 "c" (Kujawsko-pomorskie Bydgoszcz)
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II 3a (Małopolskie Wołowice)
Szkoła Podstawowa nr 8 im. Żołnierzy Armii Krajowej 6B (Pomorskie Słupsk)
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Wincentego Pola Klasa 4A (Pomorskie Nowy Staw)
Publiczna Szkoła Podstawowa im. Św. Wincentego Pallottiego 2c (Małopolskie Kraków)
Szkoła Podstawowa nr 92 im. Bohaterów Westerplatte Klasa 3c (Małopolskie Kraków)
Szkoła Podstawowa nr 19 im. Bolesława Chrobrego Klasa 4c (Dolnośląskie Wrocław)
Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Czernichowie 5b (Małopolskie Czernichów)
Publiczna Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Lipinach Górnych klasa 5 (Lubelskie Potok Górny)
Szkoła Podstawowa Nr 4 5a (Świętokrzyskie Sandomierz)
Krakow Motessori School Niebieska 1-3 (Małopolskie krakow)
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II 5 b (Małopolskie Śledziejowice)
Szkoła Podstawowa nr 163 im. Batalionu "Zośka" klasa VIa (Mazowieckie Warszawa)
Szkoła Podstawowa nr 12 im. Miry Zimińskiej- Sygietyńskiej w Płocku 2 d (Mazowieckie Płock)
Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 8 (Szkoła Podstawowa Nr 34) Klasa 3 b (Mazowieckie Warszawa)
Szkoła Podstawowa nr 65 im. Władysława Orkana Klasa 4b (Mazowieckie Warszawa)
Zespół Szkół Gminnych im.J.Kochanowskiego w Brzeźnicy klasa 1 (Małopolskie Bochnia)
Społeczna Szkoła Podstawowa nr 4 im. J. Słowackiego w Krakowie IIIa (Małopolskie Kraków)
Niepubliczna Szkoła Podstawowa EduLab Klasa 6K (Mazowieckie Stare Babice)
ZSG im. J. Kochanowskiego klasa 5 (Małopolskie Bochnia)
Szkoła Podstawowa nr 323 im. Polskich Olimpijczyków w Warszawie Klasa 2i (Mazowieckie Warszawa)
Szkoła Podstawowa nr 158 6b (Małopolskie Kraków)
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Mikołaja Kopernika Klasa IIIa (Warmińsko-mazurskie Dobre Miasto)
Szkoła Podstawowa w Zespole Szkół nr 48 w Warszawie 2f (Mazowieckie Warszawa)
Szkoła Podstawowa nr 9 im. 25 Dywizji Piechoty Ziemi Kaliskiej Klasa 3 c (Wielkopolskie Kalisz)
Szkoła Podstawowa nr 9 im. kmdr por Stanisława Hryniewieckiego 5a (Pomorskie Słupsk)
Szkoła podstawowa nr 38 im.Bractwa Kurkowego klasa 2b (Małopolskie Kraków)
Zespół Szkół Społecznych Nr 7 klasa 4a (Małopolskie Kraków)
Szkoła Podstawowa im.Mikołaja Kopernika Klasa 3 B (Dolnośląskie Stanowice)
Szkoła Podstawowa nr 24 Klasa 2f (Dolnośląskie Wrocław)
Szkoła Podstawowa nr 82 w Krakowie im. Świętej Jadwigi Królowej Polski 2 b (Małopolskie Kraków)
SP nr 7 im.L.Kruczkowskiego 2 b (Warmińsko-mazurskie Olsztyn)
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 5 im. Bolka I Świdnickiego w Strzelinie klasa II f (Dolnośląskie Strzelin)
Szkoła Podstawowa nr 7 im. Leona Kruczkowskiego Klasa II c (Warmińsko-mazurskie Olsztyn)
Szkoła Podstawowa Nr 33 im. Funduszu Narodów Zjednoczonych na Rzecz Dzieci UNICEF Klasa - Ia (Warmińsko-mazurskie Olsztyn)
Szkoła Podstawowa nr 20 im. jana Gutenberga Klasa 3b (Mazowieckie Warszawa)
Zespół Placówek Oświatowych w Głogoczowie, powiat Myślenice klasa 2b (Małopolskie Myślenice)
Zespół Szkół nr 1 w Brwinowie 3 c (Mazowieckie Brwinów)
Szkoła Podstawowa nr 89 im. Kornela Makuszyńskiego 6a (Małopolskie Kraków)
Zespół Szkolno- Przedszkolny nr 4 Klasa 2c (Małopolskie Kraków)
Szkoła Podstawowa nr 41 im. Jana Kochanowskiego Klasa 1B (Małopolskie Kraków)
Szkoła Podstawowa nr 3 Klasa vi d (Mazowieckie Płońsk)
Szkoła Podstawowa 141 im.Mariusza Zaruskiego 3 c (Łódzkie Łódź)
Szkoła Podstawowa nr 350 4 E (Mazowieckie Warszawa)
Publiczna Szkoła Podstawowa im. św. W. Pallottiego Klasa 2 a (Małopolskie Kraków)
Szkoła Podstawowa nr113 im L.Węgrzynowicza w Krakowie klasa 3b (Małopolskie Kraków)
Szkoła Podstawowa mjr. Henryka Sucharskiego 3 (Wielkopolskie Sieraków)
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Biesalu klasa IV (Warmińsko-mazurskie Gietrzwałd)
Szkoła Podstawowa nr 33 im. Wojsk Obrony Powietrznej Kraju Klasa 5c (Mazowieckie Warszawa)
Szkoła Podstawowa nr 43 im. Komisji Edukacji Narodowej Klasa 6a (Małopolskie Kraków)
Zespół-Szkolno Przedszkolny nr 1 w Brodnicy Klasa 3e (Kujawsko-pomorskie Brodnica)
Szkoła Podstawowa im. Józefa Jagielskiego klasa 2a (Mazowieckie Międzyborów)
Szkoła Podstawowa im. Jana Brzechwy w Radwanicach 2a (Dolnośląskie Radwanice)
Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 4 Klasa 2b (Małopolskie Kraków)
Szkoła Podstawowa nr 340 im. prof. Bogusława Molskiego Klasa 4 e (Mazowieckie Warszawa)
Niepubliczna Szkoła Podstawowa "Otwarte okno" z Oddziałami Integracyjnymi i Specjalnymi w Tychach II/III Odział Edukacyjno-Terapeutyczny (Śląskie Tychy)
Szkoła Podstawowa w Huszczy Klasa II (Lubelskie Huszcza)
Szkoła Podstawowa na 260 im. Jana Matejki klasa 2c (Mazowieckie Warszawa)
Szkoła Podstawowa nr 9 im. Jana Pawła )) Klasa 2 c (Wielkopolskie Ostrów Wielkopolski)
Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Westerplatte w Stroniu Śląskim Klasa II "c" (Dolnośląskie Stronie Śląskie)
Szkoła Podstawowa Nr 158 im.prof.Juliana Aleksandrowicza Klasa 3e (Małopolskie Kraków)
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 61 im. Juliana Przybosia 4d (Mazowieckie Warszawa)
Szkoła Podstawowa im. Arkadego Fiedlera w Nowej Wsi Klasa Ia (Wielkopolskie Wronki)
Szkoła Podstawowa im. S. Staszica w Aleksandrowie klasa IV (Śląskie Panki)
Szkoła Podstawowa nr 16 im. Janusza Korczaka Klasa 5 a (Śląskie Ruda Śląska)
Szkoła Podstawowa nr 3 w Trzebnicy Klasa 5 d (Dolnośląskie Trzebnica)
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 162 3g (Małopolskie Kraków)
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Węgrowie Klasa 2g (Mazowieckie Węgrów)
Zespół Szkół im. św. Jana Kantego 1a (Małopolskie Liszki)
Szkoła Podstawowa nr 156 Klasa - 1 B (Małopolskie Kraków)
Szkoła Podstawowa nr 44 4b (Pomorskie Gdynia)
Zespół Szkolno - Przedszkolny w Cisiu Klasa1 (Mazowieckie Cisie)
Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej klasa 2 a (Małopolskie Konary)
Szkoła Podstawowa im.Józefa Nowina Konopki Klasa 3c (Małopolskie Mogilany)
Zespół Szkół Społecznych nr 3 STO 4 (Małopolskie Kraków)
Szkoła Podstawowa nr 114 im. Arkadego Fiedlera w Krakowie. Klasa 2D (Małopolskie Kraków)
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Łęgajnach Klasa III B (Warmińsko-mazurskie Łęgajny)
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Marii Kownackiej Klasa 4E (Mazowieckie Łomianki)
Szkoła Podstawowa nr 19 im. Bolesława Chrobrego Klasa 2 d (Dolnośląskie Wrocław)
Szkoła Podstawowa w Kiełpinach Klasa V (Warmińsko-mazurskie Lidzbark)
Zespół Szkolno - Przedszkolny 3b (Śląskie Studzienice)
Szkoła Podstawowa im. WBK Klasa 2 a (Śląskie Miedźno)
Szkola Podstawowa nr 10 III a (Mazowieckie Warszawa)
Szkoła podstawowa nr 4 Klasa 2e (Warmińsko-mazurskie Olsztyn)
Szkoła Podstawowa w Cholerzynie z filią w Mnikowie klasa II (Małopolskie Kraków)
Szkoła Podstawowa nr 38 im. Bractwa Kurkowego klasa IIIc (Małopolskie Kraków)
Szkoła Podstawowa nr 310 im. Michała Byliny 1a (Mazowieckie Warszawa)
SP Aktywna Mała Szkoła Klasa łączona (Małopolskie Kraków)
Zespół Szkolno-Przedszkolny Szkoła Podstawowa im. J.Kochanowskiego w Brzeźnicy klasa IIa (Małopolskie Brzeźnica)
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka Klasa VI b (Śląskie Pawłowice)
Zespół Szkolno- Gimnazjalny Klasa 3 a (Śląskie Nędza)
Szkoła Podstawowa nr 19 im. Bolesława Chrobrego, ul. Koszykarska 2-4 54-134 Wrocław klasa 2c (Dolnośląskie Wrocław)
ZSP7, SP 19 Klasa 3c (Dolnośląskie Wrocław)
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr. 341 Klasa 2a (Mazowieckie Warszawa)
Zespół SZkół nr3 im Janusza Korczaka klasa 4b (Warmińsko-mazurskie Nidzica)
Szkoła Podstawowa nr 173 klasa 1c (Mazowieckie Warszawa)
Zespól Edukacyjno-Przedszkolny ,, Szkoła z Pasją" Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Elżbiety Sołtys Klasa 1 (Świętokrzyskie Ostrowiec Świętokrzyski)
Szkoła Podstawowa nr 29 im. Jana Liszewskiego w Olsztynie 3 d (Warmińsko-mazurskie Olsztyn)
Zespół Szkół Nr 122 Gimnazjum Nr 51 im. Bolesława Prusa, Szkoła Podstawowa Nr 351 w Warszawie Klasa 1b (Mazowieckie Warszawa)
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Armii Krajowej klasa 2 b (Warmińsko-mazurskie Ostróda)
ZSP Piaseczno Klasa 6 b (Mazowieckie Piaseczno)
Zespół Szkolno-Przedszkolny klasa 3b (Warmińsko-mazurskie Stawiguda)
Zespół Szkół nr 20 we Wrocławiu klasa 3 (Dolnośląskie Wrocław)
Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Józefa Piłsudskiego w Pruszkowie klasa 4b (Mazowieckie Pruszków)
Szkoła Podstawowa nr 95 im. Władysława Broniewskiego w Krakowie klasa IV c (Małopolskie Kraków)
Szkoła Podstawowa nr 91, im. Orląt Lwowskich Klasa 2 b (Dolnośląskie Wrocław)
Prywatna Szkoła Podstawowa nr72 "Szkola Marzeń" klasa 3 d (Mazowieckie Piaseczno)
Szkoła Podstawowa nr 104 Klasa 3 (Mazowieckie Warszawa)
Szkoła Podstawowa nr 31 w Krakowie Klasa 2a (Małopolskie Kraków)
Szkoła Podstawowa nr 32 im. Jana Brzechwy Klasa 1b (Warmińsko-mazurskie Olsztyn)
Zespół Szkół w Stawiszynie - Szkoła Podstawowa im. Wincentego Pola Klasa 6 b (Wielkopolskie Stawiszyn)
Szkoła Podstawowa nr 7 im. Wojska Polskiego Klasa 3 a (Małopolskie Kraków)
Szkoła Podstawowa nr 25 im. Tadeusza Kościuszki klasa 6 d (Małopolskie Kraków)
Zespół Szkół Integracyjnych nr 62 klasa 6a (Mazowieckie Warszawa)
Katolicka Szkoła Podstawowa im. św. Jadwigi Królowej Klasa 2 a (Małopolskie Kraków)
Szkoła Podstawowa Niepubliczna nr 49 Klasa 1c (Mazowieckie Warszawa)
Szkoła Podstawowa nr 104 im. Macieja Rataja Klasa 1 (Mazowieckie Warszawa)
Szkoła Podstawowa im. Wincentego Pola w Stawiszynie klasa 1a (Wielkopolskie Stawiszyn)
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Mariusza Zaruskiego Klasa 3 d (Dolnośląskie Wrocław)
Szkoła Podstawowa Nr 280 klasa 5 a (Mazowieckie Warszawa)
Szkoła Podstawowa nr 65 im. W. Orkana Klasa 1 a (Mazowieckie Warszawa)
Integracyjna Społeczna Szkoła Podstawowa nr18 klasa 2 a (Mazowieckie Milanówek)
Szkoła Podstawowa nr 3 im.Mariusza Zaruskiego Klasa 1c (Dolnośląskie Wrocław)
Szkoła Podstawowa im. Armii Krajowej IIID (Warmińsko-mazurskie Ostróda)
Szkoła Podstawowa ISKRY 1 a (Dolnośląskie Wrocław)
Niepubliczna Szkoła Podstawowa Nr 97 Klasa 5 c (Mazowieckie Warszawa)
Szkoła Podstawowa nr 9 im. Henryka Sienkiewicza Klasa 4 (Śląskie Jaworzno)
Prywatna Szkoła Podstawowa Kolumbus Klasa 2 (Mazowieckie Błonie)
Szkoła Podstawowa nr 2 im. M. Kopernika w Dobrym Mieście klasa IV-VI (Warmińsko-mazurskie Dobre Miasto)
Szkoła Podstawowa Nr 33 w Olsztynie, im. Funduszu Narodów Zjednoczonych na Rzecz Dzieci UNICEF Klasa 2 g (Warmińsko-mazurskie Olsztyn)
Szkoła Podstawowa Nr 25 im. Tadeusza Kościuszki Klasa 2 a (Małopolskie Kraków)
Społeczna Szkoła Podstawowa nr 4 im. Władysława Grabskiego STO Klasa I (Mazowieckie Warszawa)
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 280 Klasa I D (Mazowieckie Warszawa)
Zespół Szkół Ogólnokształcących Klasa 4 a (Mazowieckie Brwinów)
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Kornela Makuszyńskiego Klasa 2 d (Mazowieckie Legionowo)
Sskoła Podstawowa im. UNICEF w Bielanach Wr. Klasa 1a (Dolnośląskie Bielany Wr.)
Szkoła Podstawowa nr 357 Klasa 3 h (Mazowieckie Warszawa)
Zespół Szkolno Gimnazjalny w Zakręcie Klasa 2 (Mazowieckie Zakręt)
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 280 klasa 2b (Mazowieckie Warszawa)
Szkoła Podstawowa nr 2 im. A. hr Cieszkowskiego klasa 2e (Wielkopolskie Luboń)
Szkoła Podstawowa im. J. Nowina Konopki Klasa 1 a (Małopolskie Mogilany)
Publiczna Szkoła Podstawowa w Miastkowie Kościelnym Klasa 5 (Mazowieckie Miastków Kościelny)
Szkoła Podstawowa nr 109 im. Batalionów Chłopskich Klasa 4 d (Mazowieckie Warszawa)
Katolicka Szkoła Podstawowa im. Świętej Rodziny z Nazaretu w Krakowie klasa 3b (Małopolskie Kraków)
Szkoła Podstawowa 280 im.Tytusa Chałubińskiego Klasa 4 d (Mazowieckie Warszawa)
Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Miłośników Ziemi Będkowickiej "Sokolica" w Będkowicach Klasa 4. (Małopolskie Będkowice)
Publiczna Szkoła Podstawowa Leonardo Klasa 3a (Dolnośląskie Wrocław)
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Armii Krajowej Klasa 2a (Warmińsko-mazurskie Ostróda)
Szkoła Podstawowa nr 72 im.Teofila Lenartowicza w Krakowie Klasa 3 B (Małopolskie Kraków)
Szkoła Podstawowa w Pranodcinie klasa VI (Małopolskie prandocin)
Szkoła Podstawowa nr 80 Klasa 3 b (Małopolskie Kraków)
Szkoła Podstawowa nr 52 im.Aleksego Macieja Dawidowskiego Alka klasa 5e (Mazowieckie Warszawa)
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Armii Krajowej klasa 6 b (Warmińsko-mazurskie Ostróda)
Szkoła Podstawowa nr 34 im. Józefa Malewskiego w Olsztynie Klasa 2 a (Warmińsko-mazurskie Olsztyn)
Szkoła Podstawowa nr 6 im. Macieja Rataja w Ostrowie Wielkopolskim Klasa IV b (Wielkopolskie Ostrów Wielkopolski)
Zespół Szkolno-Gimnazjalny w Zakręcie 5a (Mazowieckie zakręt)
Szkoła Podstawowa Nr 160 Zgromadzenia Sióstr Augustianek 1a (Małopolskie Kraków)
Szkoła Podstawowa nr 23 im. Stefana "Grota" Roweckiego Klasa 6b (Dolnośląskie Wrocław)
Publiczna Sześcioletnia Szkoła Podstawowa im. gen. J. Bema w Suszu Klasa 3 c (Warmińsko-mazurskie Susz)
Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Lidzbarku klasa 6 d (Warmińsko-mazurskie Lidzbark)
Zespół Szkolno-Gimnazjalny w Zakręcie 3 b (Mazowieckie Warszawa)
Szkoła Podstawowa nr 44 im. Obrońców Wybrzeża (Zespół Szkół nr 12) 5a (Pomorskie Gdynia)
Szkoła Podstawowa nr 47 Klasa 2 e (Dolnośląskie Wrocław)
Zespół Szkół STO Klasa 3a (Mazowieckie Warszawa)
Szkoła Podstawowa im. T. Kościuszki w Kiernozi VIB (Łódzkie Kiernozia)
Zespół Szkół Katolickich im. ks. Jana Długosza 4a (Kujawsko-pomorskie Włocławek)
Szkoła Podstawowa w Kiełczowie Klasa1B (Dolnośląskie Kiełczów)
Szkoła Podstawowa nr 2 w Luboniu 3a (Wielkopolskie Luboń)
Publiczna Szkoła Podstawowa 6 (Mazowieckie Miastków Kościelny)
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Augusta hr. Cieszkowskiego 5c (Wielkopolskie Luboń)
Szkoła Podstawowa nr 3 we Wroclawiu klasa 2 F (Dolnośląskie Wrocław)
Szkoła Podstawowa im. hm Janka Bytnara "Rudego" Klasa 4a (Kujawsko-pomorskie Lubień Kujawski)
Zespół Placówek Oświatowych Szkoła Podstawowa im. hm Janka Bytnara "Rudego" kl.1b (Kujawsko-pomorskie Lubień Kujawski)
Szkoła Podstawowa nr 2 Klasa 2d (Warmińsko-mazurskie Dobre Miasto)
Szkoła Podstawowa nr 357 Klasa 3 b (Mazowieckie Warszawa)
Zespół Szkolno - Przedszkolny. Szkoła Podstawowa im. Majora Henryka Sucharskiego w Świątkach Klasa 2 c (Warmińsko-mazurskie Świątki)
Zespól Szkół Publicznych w Szewnie. Klasa 4b (Świętokrzyskie Szewna)
Szkoła Podstawowa 205 im Żołnierzy Powstania Warszawskiego Klasa 4a (Mazowieckie Warszawa)
Szkoła Podstawowa Nr 1 w Poznaniu 3g (Wielkopolskie Poznań)
Szkoła Podstawowa nr 13 3c (Kujawsko-pomorskie Toruń)
Szkoła Podstawowa nr 30 Klasa 2b (Mazowieckie Warszawa)
Szkoła Podstawowa Przymierza Rodzin nr 3 Klasa 6b (Mazowieckie Warszawa)
Szkoła Podstawowa nr 37 im. Karola Grzesika w Chorzowie Klasa 3c (Śląskie Chorzów)
Szkoła Podstawowa im. ks. Jana Twardowskiego w Dobieszczyźnie Klasa V (Wielkopolskie Dobieszczyzna)
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Mikołaja Kopernika Klasa 1 c (Małopolskie Skawina)
Szkoła Podstawowa w Będkowicach VI (Małopolskie Będkowice)
Szkoła Podstawowa nr1 VIa (Warmińsko-mazurskie Ostróda)
Szkoła Podstawowa nr 158 im. prof. J. Aleksandrowicza 4a (Małopolskie Kraków)
Publiczna Szkoła Podstawowa im. Wincentego Pallottiego Klasa 3d (Małopolskie Kraków)
Szkoła Podstawowa Integracyjna nr 339 im. Raoula Wallenberga Klasa 2 c (Mazowieckie Warszawa)
szkoła Podstawowa nr 1 w Olsztynie, im. Ryszarda Knosały klasa 3 b (Warmińsko-mazurskie Olsztyn)
Szkoła Podstawowa nr 15 im. ks. Jadwigi Śląskiej klasa 3 D (Dolnośląskie Wrocław)
Szkoła Podstawowa im. Marii Dąbrowskiej w Kaźmierzu Klasa Vb (Wielkopolskie Kaźmierz)
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Henryka Sucharskiego Klasa 2a (Dolnośląskie Wrocław)
Zespół Szkolno - Przedszkolny w Radlinie Klasa 4 (Świętokrzyskie Radlin)
Szkoła Podstawowa nr 3 4b (Wielkopolskie Środa Wielkopolska)
Szkoła Podstawowa Nr 8 im. Marii Skłodowskiej - Curie w Krotoszynie 6b (Wielkopolskie Krotoszyn)
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 7 W OLSZTYNIE IM. LEONA KRUCZKOWSKIEGO KLASA I B (Warmińsko-mazurskie Olsztyn)
Szkoła Podstawowa Nr 124 im. Marii Skłodowskiej - Curie Klasa 6a (Małopolskie Kraków)
Szkoła Podstawowa im.ks. Pawła Chmielewskiego Klasa IV (Warmińsko-mazurskie Olsztyn)
Szkoła Podstawowa nr18 im. ks.K. Damrota 3b (Śląskie Ruda Śląska)
Szkoła Podstawowa nr 25 z Oddziałami Integracyjnymi im. H.Ch. Andersena I a (Warmińsko-mazurskie Olsztyn)
Szkoła Podstawowa nr 31 im. dr. Henryka Jordana Klasa II c (Małopolskie Kraków)
im. dra H.Jordana Klasa 2 b (Małopolskie Kraków)
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Augusta hr. Cieszkowskiego w Luboniu 4c (Wielkopolskie Luboń)
Szkoła Podstawowa nr 23 im. Edwarda Szymańskiego Klasa 1 a (Mazowieckie Warszawa)
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Augusta hr. Cieszkowskiego w Luboniu Klasa 3h (Wielkopolskie Luboń)
Szkoła Podstawowa Nr 33 im. Funduszu Narodów Zjednoczonych na Rzecz Dzieci UNICEF w Olsztynie Klasa 3b (Warmińsko-mazurskie Olsztyn)
Szkoła Podstawowa nr 33 im. Funduszu Narodów Zjednoczonych na Rzecz Dzieci UNICEF w Olsztynie Klasa 2 d (Warmińsko-mazurskie Olsztyn)
Szkoła Podstawowa nr 151 Klasa I b (Małopolskie Kraków)
Szkoła Podstawowa im. W. Chotomskiej w Kiełczowie Klasa IIg (Dolnośląskie Kiełczów)
Szkoła Podstawowa im. Samuela Bogumiła Lindego Klasa 1a (Mazowieckie Warszawa)
Szkoła Podstawowanr 56 Klasa 1a (Małopolskie Kraków)
Zespół Szkolno - Przedszkolny w Wysokiej Klasa 2c (Dolnośląskie Wysoka)
Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Pęgowie Klasa 3 c (Dolnośląskie Oborniki)
Szkoła Podstawowa Niepubliczna Nr 49 Klasa 3d (Mazowieckie Warszawa)
Szkoła Podstawowa im. W. Broniewskiego nr 95 w Krakowie Klasa 2 d (Małopolskie Kraków)
Szkoła Podstawowa im. kpt. pil. Mieczysława Medweckiego klasa 6 (Małopolskie Morawica)
Szkoła Podstawowa im Mikołaja Kopernika Klasa 2f (Dolnośląskie Siechnice)
Zespół Szkół Ogólnokształcących Integracyjnych nr 7 2e (Małopolskie Kraków)
Szkoły Benedykta, Szkoła Podstawowa, Gimnazjum i Liceum Ogólnokształcące Klasa 1-3 (Podlaskie Drohiczyn)
Szkoła Podstawowa nr 47 im. Stefana Czarnieckiego Klasa 4 (Małopolskie Kraków)
NSP nr 97 w Warszawie klasa 2C (Mazowieckie Warszawa)
Szkoła Podstawowa nr 43 im. Komisji Edukacji Narodowej Klasa 2a (Małopolskie kRAKÓW)
Szkoła Podstawowa im. UNICEF w Bielanach Wrocławskich Klasa IV b (Dolnośląskie Bielany Wrocławskie)
Szkoła Podstawowa nr 2 Klasa IV b (Dolnośląskie Świebodzice)
Szkoła Podstawowa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Święcicach Klasa 2 (Mazowieckie Ożarów Mazowiecki)
Szkoła Podstawowa nr 92 im. Jana Brzechwy Klasa 6d (Mazowieckie Warszawa)
Leonardo Da Vinci Niepubliczna Szkoła Podstawowa Klasa 3 b (Dolnośląskie Wrocław)
Szkoła Podstawowa nr 43 im. Komisji Edukacji Narodowej Klasa 2 C (Małopolskie Kraków)
Szkoła Podstawowa nr 126 im. Komisji Edukacji Narodowej klasa 1a (Małopolskie Kraków)
Zespół Szkół w Blizanowie Klasa I (Wielkopolskie Blizanów)
Wieliczka Montessori School Dzieci mieszane wiekowo z klas 1-3 (Małopolskie Wieliczka)
Publicza Szkoła Podstawowa nr 3 Klasa 5 c (Małopolskie Brzesko)
Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jana Brzechwy Klasa 2 (Lubuskie Sulechów)
Szkoła Podstawowa nr 1 im Bolesława Chrobrego w Oławie Klasa-2c (Dolnośląskie Oława)
Szkoła Podstawowa nr 72 im. T. Lenartowicza Klasa II c (Małopolskie Kraków)
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 107 Klasa 4c (Małopolskie Kraków)
Szkoła Podstawowa nr 340 im. Profesora Bogusława Molskiego klasa 2e (Mazowieckie Warszawa)
Szkoła Podstawowa w Hejdyku Klasa V Szkoły Podstawowej w Hejdyku (Warmińsko-mazurskie Ruciane-Nida)
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Mariusza Zaruskiego Klasa 1B (Dolnośląskie Wrocław)
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Adama Mickiewicza Klasa 3d (Kujawsko-pomorskie Toruń)
Katolicka Szkoła Podstawowa im. Św Jadwigi Klasa 2s (Małopolskie Kraków)
Szkoła Podstawowa TSSP im. P. Michałowskiego Klasa 1a (Małopolskie Kraków)
Szkoła Podstawowa nr 3 w Pabianicach im. M. Kopernika Klasa 2a (Łódzkie Pabianice)
Katolicka Szkoła Podstawowa Klasa 2 j (Śląskie Katowice)
Szkoła Podstawowa w Hejdyku klasa III (Warmińsko-mazurskie Ruciane - Nida)
Chrześcijańska Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi ''Emmanuel'' klasa IV (Małopolskie Kraków)
Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 8 (Szkoła Podstawowa nr 34) klasa 6a (Mazowieckie Warszawa)
Szkola Podstawowa Nr 2 im. Michaliny Chełmońskiej-Szczepankowskiej w Slupnie 1a (Mazowieckie Słupno)
Zespół Szkolno-Przedszkolny w Wysokiej 0C (Dolnośląskie Wysoka)
Szkoła Podstawowa nr 158 koło omnibusowe świetlica (Małopolskie Kraków)
Szkoła Podstawowa Nr 2 w Legionowie im. Kornela Makuszyńskiego Klasa 5d (Mazowieckie Legionowo)
Szkoła Podstawowa nr 111 im. Wojska Polskiego Klasa 2a (Małopolskie Kraków)
Szkoła Podstawowa nr 43 Klasa II d (Małopolskie Kraków)
Szkoła Podstawowa Nr 26 im. Stanisława Staszica Klasa 3 a (Podlaskie Białystok)
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 275 im. Artura Oppmana Klasa 4 a (Mazowieckie Warszawa)
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 5 Klasa 5 c (Dolnośląskie Strzelin)
Zespół Szkolno-Przedszkolny im. Marii Konopnickiej Klasa 2 b (Małopolskie Mogilany)
Szkoła Podstawowa im. M. Konopnickiej Klasa 1 (Małopolskie Mogilany)
Szkoła Podstawowa nr 116 im. Aleksego Rżewskiego Klasa 3 a (Łódzkie Łódź)
Chrześcijańska Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi "Emmanuel" Klasy 2-3 (Małopolskie Kraków)
Szkoła Podstawowa im. Świętego Franciszka z Asyżu Klasa 3 a (Małopolskie Poskwitów)
Szkoła Podstawowa im. Świętego Franciszka z Asyżu Klasa 6 (Małopolskie Poskwitów)
Zespół Szkół Nr 69 Klasa 2 c (Mazowieckie Warszawa)
Szkoła Podstawowa Sióstr Nazaretanek Klasa 2 b (Wielkopolskie Kalisz)
Szkoła Podstawowa nr 2 im. I Armii Wojska Polskiego klasa V b (Zachodniopomorskie Trzebiatów)
Szkoła Podstawowa nr 107 im. Bronisława Malinowskiego Klasa 3 c (Mazowieckie Warszawa)
Szkoła Podstawowa Nr 12 z Oddziałami Integracyjnymi Klasa 5 a (Wielkopolskie Piła)
Szkoła Podstawowa nr 285 im. Jana Marcina Szancera Klasa 3 d (Mazowieckie Warszawa)
Szkoła Podstawowa Nr 264 świetlica szkolna (Mazowieckie Warszawa)
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 341 im Twórców Literatury Dziecięcej Klasa 1A (Mazowieckie Warszawa)
Szkoła Podstawowa nr 166 im.Żwirki i Wigury klasa 4a (Mazowieckie Warszawa)
Szkoła Podstawowa nr 4 im. prof. Władysława Szafera Klasa 3 f (Warmińsko-Mazurskie Ełk)
Szkoła Podstawowa nr 275 w Warszawie klasa IIA (Mazowieckie Warszawa)
Publiczna Szkoła Podstawowa im. płk Jana T. Sońty "Ośki" w Kowalkowie Klasa 4 (Mazowieckie Kowalków)
Publiczna Szkoła Podstawowa im płk Jana T. Sońty ,Ośki" w Kowalkowie Klasa 5 (Mazowieckie Kowalków)
Szkoła Podstawowa nr 285 Klasa 2 f (Mazowieckie Warszawa)
Szkoła podstawowa nr 349 przy MOS nr8 klasa VI (Mazowieckie Warszawa)
Publiczna Szkoła Podstawowa im płk Jana T. Sońty ,Ośki" w Kowalkowie Klasa 2 (Mazowieckie Kowalków)
Publiczna Szkoła Podstawowa im płk Jana T. Sońty ,Ośki" w Kowalkowie Klasa 6 (Mazowieckie Kowalków)
Szkoła Podstawowa im. ks. Jana Długosza w Raciborowicach Klasa 3a (Małopolskie Raciborowice)
Szkoła Podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego klasa 4a (Mazowieckie Skrzeszew)
Szkoła Podstawowa nr 14 klasa IV b (Pomorskie Gdańsk)
Szkoła Podstawowa nr 109 im. K. Makuszyńskiego w ZS nr 5 Klasa 4 b (Małopolskie Kraków)
Szkoła Podstawowa nr 257 klasa III b (Mazowieckie Warszawa)
Szkoła Podstawowa nr 9 w Zespole Szkół nr 1 Klasa 1 a (Śląskie Wodzisław Śląski)
Szkoła Podstawowa nr 89 im. Kornela Makuszyńskiego Klasa 1a (Małopolskie Kraków)
Szkoła Podstawowa nr 109 im. K. Makuszyńskiego w ZS nr 5 Klasa 6 b (Małopolskie kraków)
Publiczna Szkoła Podstawowa im. Św. W. Pallottiego w Krakowie Klasa 1a (Małopolskie Kraków)
Szkoła Podstawowa im. Eugeniusza Kwiatkowskiego Klasa 2 (Małopolskie Owczary)
Szkoła Podstawowa nr4 im .Kawalerów Orderu Uśmiechu klasa 3 d (Dolnośląskie Lubań)
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Mikołaja Kopernika 4a (Warmińsko-mazurskie Dobre Miasto)
Zespół Szkół nr2 im sw Franciszka z Asyżu 3 (Dolnośląskie Ludwikowice)
Niepubliczna Katolicka Szkoła Podstawowa im. Św. Rodziny Klasa 3 a (Dolnośląskie Legnica)
Chrześcijańska Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi "Emmanuel" Klasa 1b (Małopolskie Kraków)
Szkoła Podstawowa nr 81 im. Bohaterskich Dzieci Łodzi 4c (Łódzkie Łódź)
Szkoła Podstawowa nr 12 3 e (Podlaskie Białystok)
Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza V (Łódzkie Wierzchlas)
Szkoła Podstawowa nr 109 im. K. Makuszyńskiego w ZS nr 5 Klasa 3 c (Małopolskie Kraków)
Szkoła Podstawowa nr 19 2f (Łódzkie Łódź)
Szkoła Podstawowa Nr 12 im. Zygmunta Glogera 1 C (Podlaskie Białystok)
Szkoła Podstawowa Nr 12 im. Zygmunta Glogera Klasa 3 i (Podlaskie Białystok)
Szkoła podstawowa im. Świętej Królowej Jadwigi IV a (Małopolskie Więcławce Stare)
Sp 285 im. Jana Marcina Szancera w Warszawie ul. Turmoncka 20 kl 2d (Mazowieckie Warszawa)
Szkoła Podstawowa nr 76 z Oddziałami Sportowymi im. I Armii Wojska Polskiego 3d (Dolnośląskie Wrocław)
Szkoła Podstawowa im. Powstańców Ziemi Opalenickiej W Urbanowie 3 (Wielkopolskie Urbanowo)
Szkoła Podstawowa nr 7 im. T. Kościuszki 0-IV (Dolnośląskie Nowa Ruda)
Szkoła Podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego w Polkowicach Klasa 2d (Dolnośląskie Polkowice)
Szkoła Podstawowa nr 80 im. M. Kownackiej 2f (Mazowieckie Warszawa)
Szkoła Podstawowa im.Stanisława Wyspiańskiego 6a (Małopolskie Limanowa)
Szkoła Podstawowa im. Zdobywców Wału Pomorskiego klasa VI C (Zachodniopomorskie Chociwel)
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Czerwonej Wodzie 3b (Dolnośląskie Węgliniec)
Szkoła Podstawowa nr 9 im. H.Sienkiewicza 3a (Łódzkie Radomsko)
Szkoła Podstawowa nr 76 z Oddziałami Sportowymi im. I Armii Wojska Polskiego 2a (Dolnośląskie Wrocław)
Szkoła Podstawowa Nr 36 im. Polskich Olimpijczykow 5 b (Śląskie Częstochowa)
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II VI (Mazowieckie Zieluń)
Szkoła Podstawowa nr 7 w Siedlcach Klasa IIIb (Mazowieckie Siedlce)
Szkoła Podstawowa im. J. Lompy w Woźnikach Klasa IV b (Śląskie Woźniki)
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Józefa Piłsudskiego w Pruszkowie Klasa 2B (Mazowieckie Pruszków)
Szkoła Podstawowa nr 34 im. Tony,ego Halika w Toruniu Klasa 2 b (Kujawsko-pomorskie Toruń)
Szkoła Podstawowa im. Bolesława Chrobrego w Żórawinie 2d (Dolnośląskie Żórawina)
Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza Klasa 2 b (Małopolskie )
Publiczna Szkoła Podstawowa Św.Wincentego Pallottiego Klasa 1 b (Małopolskie kraków)
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Bohaterów Westerplatte. Klasa 2a (Małopolskie Myślenice)
Szkoła Podstawowa Sióstr Niepokalanek 6 (Podkarpackie Jarosław)
Zespół Szkół Nr 2 Klasa 2 b (Dolnośląskie Ludwikowice Kłodzkie)
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Prostkach 5b (Warmińsko-mazurskie Prostki)
Szkoła Podstawowa nr 36 we Wrocławiu 3d (Dolnośląskie Wrocław)
Szkoła podstawowa nr 2 Klasa 2c (Mazowieckie Radzymin)
Publiczna Szkoła Podstawowa w Żyrakowie Klasa 4 (Podkarpackie Żyraków)
Szkoła Podstawowa nr 6 im. Michała Elwiro Andriollego 2 d (Mazowieckie Otwock)
Szkoła Podstawowa nr 27 im. Wł. Szafera Katowice 2a (Śląskie Katowice)
Szkoła Podstawowa nr 5 im. Adama Mickiewicza w Siemianowicach Śląskich 2 d (Śląskie Siemianowice Śląskie)
SP Sióstr Niepokalanek 2b (Podkarpackie Jarosław)
Zespół Placówek Oświatowych Szkoła Podstawowa nr2 klasa 2 b (Świętokrzyskie Skarżysko-Kamienna)
Szkoła Podstawowa im. św. Wojciecha we Włodowicach 1 (Dolnośląskie Nowa Ruda)
Zespół Szkół Nr 74 Klasa 3 a (Mazowieckie Warszawa)
Szkoła Podstawowa nr 75 z Oddziałami Integracyjnymi w Zespole Szkół nr 21 we Wrocławiu 2 C (Dolnośląskie Wrocław)
Zespół Szkół Specjalnych Klasa 3 b (Wielkopolskie Słupia pod Kępnem)
Szkoła Podstawowa nr 11 im. Józefa Dietla 4 a (Małopolskie Kraków)
Back To Top