My też, dlatego wykorzystujemy je do zapamiętywania informacji o tym, jak korzystasz z serwisu, żeby lepiej go do Ciebie dostosowywać.

Trwa rekrutacja dodatkowa na Uniwersytet Dzieci

2022-01-03
Justyna Rawińska
Do 31 stycznia 2022 roku trwa rekrutacja uzupełniająca na Uniwersytet Dzieci. Zapraszamy dzieci w wieku 6-16 lat na zajęcia z naukowcami i ekspertami. Zajęcia odbywają się zdalnie lub hybrydowo. Więcej informacji o kierunkach studiów i zapisach znajduje się na stronie internetowej.

Dlaczego warto studiować na Uniwersytecie Dzieci?

• Przekazujemy wiedzę z wielu dziedzin: od nauk ścisłych, poprzez humanistyczne, aż po bloki artystyczne,
  • Zapewniamy różnorodną formułę zajęć: wykłady, warsztaty, seminaria,
  • Wprowadzamy dzieci od najmłodszych lat w świat akademicki,
  • Organizujemy spotkania m.in. z naukowcami, artystami, ludźmi biznesu,
  • W toku studiów dzieci uczą się także kompetencji społecznych, zdobywają umiejętności komunikacyjne i interpersonalne.
"Najbardziej mi się podoba sam styl nauczania, sam system, który jest naprawdę przyjemny. W przeciwieństwie do mojej szkoły, bo tam to mogę się doszukać katorgi i koszmarnych tortur. Ale na Uniwersytecie Dzieci mogę być już spokojniejszy i bardziej wyluzowany."