My też, dlatego wykorzystujemy je do zapamiętywania informacji o tym, jak korzystasz z serwisu, żeby lepiej go do Ciebie dostosowywać.

Dlaczego zapach ciasta przywołuje miłe wspomnienia?

Wykład otwarty dla dzieci w wieku 8-9 lat

2022-03-14
Trwa Tydzień Wiedzy o Mózgu. Czyż to nie idealny czas, by poszerzyć swoją wiedzę o działaniu ludzkiego mózgu?

Dlaczego zapach ciasta przywołuje miłe wspomnienia?

Zapraszamy na otwarte spotkanie z naukowcem dla dzieci w wieku 8-9 lat. Opowiemy o tajnikach działania ludzkiego mózgu! Wykład poprowadzi ekspert neurobiologii i popularyzator nauki - dr Wojciech Glac, związany z Wydziałem Biologii Uniwersytetu Gdańskiego. Chcecie się dowiedzieć od naszego gościa czegoś więcej? Doskonale! Druga część spotkania będzie poświęcona właśnie na Wasze pytania!

Kiedy? 16 marca o 18:30

Prowadzący: dr Wojciech Glac

Czas trwania: około godziny (40min wykładu + 20min sesji Q&A)

Wydarzenie przygotowywane jest z myślą o dzieciach w wieku 8-9 lat, ale zapraszamy każdego, kto chce poznać tajniki działania ludzkiego mózgu i zadać nurtujące go pytania z dziedziny neurobiologii.

>>> Zapisz się na bezpłatny wykład <<<