Po co pomagamy? Dobre pytanie!

2020-05-13
O odpowiedź najlepiej zapytać naszych darczyńców czy Wolontariuszy, bez których Fundacja Uniwersytet Dzieci nie mogłaby istnieć. Mimo że zajęcia na Uniwersytecie Dzieci się nie odbywają, to Wolontariusze w dalszym ciągu są z nami!

O tym, dlaczego młodzi ludzie pomagają rozbudzać dziecięcą ciekawość napisali już: Kasia, Marzena, Michał i Mateusz - nasi Wolontariusze. Polecamy lekturę ich wypowiedzi z cyklu „Moja przygoda na Uniwersytecie Dzieci”. I zapraszamy do obejrzenia nowej animacji promującej kampanię #PytanieJestDobre.

Sprawdź nową animację!

Po co pomagamy? Dobre Pytanie!

Czy wiesz, że osoby, które pomagają, są szczęśliwsze i żyją dłużej?
Ponad 800 Wolontariuszy rocznie wspiera Uniwersytet Dzieci w rozbudzaniu ciekawości.

Sprawdź, jak Ty możesz wesprzeć tę niezawodną drużynę!
Kampanię #PytanieJestDobre możesz śledzić w naszych kanałach!