Dlaczego istnieje szkoła? Dobre pytanie!

2020-05-27
Zapraszamy na ostatnią animacyjną odsłonę kampanii #PytanieJestDobre!

Nie tylko inspirowana jest jednym z bardzo często zadawanych przez uczniów pytań… ale także zaprasza Was do zapisania dzieci na nasz Uniwersytet! Działamy już w 5 miastach w Polsce: w Krakowie, Warszawie, Poznaniu, Olsztynie i Wrocławiu. W roku szkolnym 2020/2021 zaprosimy do laboratoriów i uczelnianych sal również dzieci z Trójmiasta! Nasz najmłodszy ośrodek w Gdańsku przygotowuje zajęcia pełne naukowych przygód i doświadczeń.

Obejrzyj ostatnią animację!

Dlaczego istnieje szkoła? Dobre pytanie!

Czy wiesz, że małe dzieci zadają średnio 1️07 pytań na godzinę? Kiedy kończą 10 lat liczba pytań spada nawet do 0️.

A ile pytań zadaje Twoje dziecko?
Chętnie na wszystkie odpowiemy podczas zajęć na Uniwersytecie Dzieci! Trwa rekrutacja na sobotnie wykłady i warsztaty z naukowcami. Sprawdź szczegóły!

To jeszcze nie koniec!

Dziękujemy, że byliście z nami przez ostatnie kilka tygodni. Już 3 czerwca poznacie kulisy tworzenia kampanii.

Mamy nadzieję, że animacje się podobały i rozbudziły dziecięcą ciekawość. Zachęcamy do wpisywania dziecięcych pytań, które inspirują nas do tworzenia warsztatów i wykładów Uniwersytetu Dzieci. Do zobaczenia podczas sobotnich zajęć! :)