Zapraszamy na bezpłatny webinar #UDdlaDorosłych

Jak mądrze pomagać?

2022-03-10
W związku z wojną w Ukrainie pojawiło się mnóstwo akcji związanych z pomocą uchodźcom. Wiele z nich jest koordynowanych przez organizacje pozarządowe, przez samorządy i przez władze. Wiele z nich to są akcje oddolne wynikające z chęci niesienia pomocy potrzebującym, jak udostępnianie własnych mieszkań, czy pomoc w transporcie z granicy. Coraz częściej jednak pojawiają się głosy, że musimy się przygotować na maraton, a nie sprint — dlatego powinniśmy zastanowić się nad tym, jak rozłożyć swoje siły, aby się nie wypalić w niesieniu pomocy.

Na to pytanie odpowiemy podczas specjalnego webinaru z cyklu #UDdlaDorosłych, który odbędzie się 15 marca o 18:00.

Zapraszamy na bezpłatny webinar

Porozmawiamy o tym:
  • Jak w małych grupach pomagać w sposób efektywny?
  • Jak nie działać chaotycznie i nie przeszkadzać innym?
  • Jak korzystać z funkcjonujących już koalicji?
  • Jakie działania podejmować teraz, a jakie jeszcze czekają?
  • Jak sobie rozłożyć siły, aby sprostać wyzwaniom?

Kiedy? 15 marca o godzinie 18:00

Gdzie? Na platformie ClickMeeting oraz na Facebooku Uniwersytet Dzieci

>>> Zapisz się na webinar <<<

Webinar poprowadzą

Jakub Szalaty - Członek Zarządu EO Polska (eonetwork.org). Doradca zarządu spółek publicznych. Prelegent i autor. Współzałożyciel i były Head of Operations and Sales w Tribe47 z ponad 20-letnim doświadczeniem w zarządzaniu ponad 30 projektami informatyczno-komunikacyjnymi w Unii Europejskiej, Stanach Zjednoczonych i Azji. Pracował dla firmy z Doliny Krzemowej. Ukończył Harvard Business School Executive Education Program.

Maria Wojtacha - Dyrektorka Fundacji Internationaler Bund Polska, która współprowadzi z partnerami, Centrum Wielokulturowe w Krakowie, Absolwentka studiów magisterskich na Uniwersytecie Jagiellońskim. W latach 2015 - 2019 kierowała Departamentem Inwestycji Strategicznych w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Małopolskiego. Ponadto w latach 2009 – 2019 członek zarządu Fundacji Rozwoju Gmin Polskich oraz jej założyciel i fundator. Absolwentka stypendium Santander Banku na udział w programie pn. „W30 – Developing women leaders in university faculty and administration”, na University of California (UCLA).