Mądre filmy dla najmłodszych - zapraszamy na Kino Dzieci!

2022-09-23
Z nieskrywaną radością informujemy, że Uniwersytet Dzieci został partnerem międzynarodowego festiwalu Kino Dzieci organizowanego przez Stowarzyszenie Nowe Horyzonty!
Festiwal Kino Dzieci w tym roku jest organizowany po raz dziewiąty. W tym roku będzie miał formę hybrydową. W dniach 24 września – 2 października festiwal odbędzie się stacjonarnie w 20 miastach w Polsce. Następnie od 6 do 23 października program dostępny będzie online.

Wyświetlane na festiwalu filmy uczą i bawią dzieci od 4. roku życia. Łącznie jest to aż 160 filmów do obejrzenia stacjonarnie w kinach oraz 120 tytułów dostępnych online. Wśród nich można znaleźć dokumenty, filmy animowane i aktorskie.

Sprawdź program: https://kinodzieci.pl/program/filmy/