Wkręć się w wolontariat! Rekrutacja trwa

2020-01-26
Wolontariat na Uniwersytecie Dzieci to przygoda, w której nie ma miejsca na nudę. Będziesz uczestniczył w różnorodnych zadaniach, takie jak opieka nad studentami podczas sobotnich zajęć, koordynacja warsztatów, współpraca z naukowcami czy wsparcie podczas prac administracyjnych. Rekrutacja trwa!
"Fundacja stała się dla mnie jak druga rodzina. Zawsze mogłam przyjść do biura, porozmawiać i w czymś pomóc. Wolontariat pomógł mi spełniać marzenia, poznawać wielu niesamowitych ludzi i wiele mnie nauczył. Nigdy bym nie pomyślała, że czas w UD będzie tak wspaniale spędzony."
"Nauczyłam się więcej niż myślałam, nie tylko pracy z dziećmi, ale także rozmowy z rodzicami, ogarniania recepcji, zarządzania własnym czasem. Z każdego spotkania mogłam czerpać nową ciekawą wiedzę, doświadczenie i świetną zabawę."
"Wolontariat w Uniwersytecie Dzieci otworzył mnie na całkiem nowy świat, zaczęłam przebywać w miejscach do których nigdy bym sama z siebie nie poszła, a które okazały się wspaniałe! Studenci mnie uskrzydlali, niejednokrotnie byłam bardzo wzruszona widząc, jak dzieci się uczą i jak świetnie fundacja stymuluje ich rozwój."
Zobacz, co zyskasz

Zostając wolontariuszką lub wolontariuszem, masz realny wpływ na zmianę edukacji, a Twoja praca zostanie przez nas doceniona! Do Twoich zadań będzie należało: wsparcie pracowników Uniwersytetu Dzieci, pomoc w zorganizowaniu zajęć dla studentów i rozwój młodych, dziecięcych talentów! Zdobędziesz także cenne doświadczenie, weźmiesz udział w szkoleniach, otrzymasz zaświadczenia i referencje.

Pomożemy Ci rozwinąć umiejętności interpersonalne, poszerzyć horyzonty, a nawet odkryć nowe pasje! Zajęcia, w których będziesz pomagać są różnorodne, więc poszerzysz swoją wiedzę, pomagając dzieciom w przeprowadzaniu doświadczeń i eksperymentów. Poznasz nowych ludzi i spędzisz wolny czas w inspirujący sposób. Pomoc w organizacji wykładów i warsztatów dla studentów Uniwersytetu Dzieci będzie dla Ciebie okazją do odwiedzenia  niedostępnych na co dzień laboratoriów i miejsc nauki. Na nowo pokochasz świat nauki, a może dopiero się do niego przekonasz?

Czego oczekujemy?

Zadania wolontariusza wymagają przede wszystkim samodzielności, zaangażowania i odpowiedzialności. Nie musisz mieć doświadczenia w pracy z dziećmi, przekażemy Ci potrzebną wiedzę podczas szkoleń. Możesz zostać wolontariuszem niezależnie od wieku: zapraszamy uczniów od 14 roku życia, studentów, osoby pracujące i seniorów. Czekamy na Twoją pozytywną energię i kreatywność.