Dzieci lubią ciasteczka! My też, dlatego wykorzystujemy je do zapamiętywania informacji o tym, jak korzystasz z serwisu, żeby lepiej go do Ciebie dostosowywać.

Rozumiem. Zamknij!

Każdy może zostać Bohaterem!

2020-01-31
Karolina Depta
Uczniowie ze szkół podstawowych w całej Polsce powinni zdobywać wiedzę, która przyda im się w dorosłym życiu i na rynku pracy. Jako Fundacja sprawiamy, że lekcje, w których uczestniczą są inspiracją do rozwoju, odkrywania mocnych stron i trenowania kompetencji społecznych. W ramach programu Uniwersytet Dzieci w Klasie współpracujemy z naukowcami oraz tworzymy interaktywne scenariusze lekcji i projekty edukacyjne. To dzięki Tobie możemy działać w całej Polsce!

Wybierz region oraz liczbę klas, którym podarujesz kreatywne lekcje. Zdecyduj, jaką kwotę przeznaczysz na rozwój uczniów. W podziękowaniu zostaniesz jednym z Bohaterów Uniwersytetu Dzieci: Srebrnym, Złotym, Platynowym lub Superbohaterem. Przyznany tytuł zależy od wysokości darowizny, którą przekażesz na ten cel. Każdy z bohaterów otrzymuje od Fundacji specjalne podziękowania proporcjonalne do udzielonego wsparcia.

Co zyskasz Ty i Twoja firma? 

Tytuł Bohatera Uniwersytetu Dzieci. Sprawi on, że Twoje przedsiębiorstwo będzie postrzegane jako innowacyjna organizacja, przyczyniająca się do rozwoju wiedzy i kompetencji dzieci! Współpraca z nami to okazja do uczestniczenia w edukacyjnych wydarzeniach. Będziesz również pomagał zmieniać polskiego szkolnictwa. Ponadto, w podziękowaniu za wsparcie programu Uniwersytet Dzieci w Klasie, zaprosimy Ciebie i Twoich współpracowników na uroczystą Galę dedykowaną Bohaterom.

Co Twoja pomoc oznacza dla dzieci?

Nowe, ciekawe lekcje oparte na zdobywaniu wiedzy poprzez praktykę. Uczniowie pod okiem nauczyciela będą przeprowadzać doświadczenia i wykonywać kreatywne zadania. Uczestnicząc w projektach edukacyjnych, rozwiną kompetencje społeczne i wiedzę z takich dziedzin jak m.in. matematyka, sztuka, przyroda, nowe technologie czy technika. Dodatkowo, dzieci z wybranych przez Ciebie regionów będą rozwijać w szkołach swoje talenty, kreatywność, pasję do nauki oraz zdobędą umiejętności niezbędne do tego, by w przyszłości być dobrym pracownikiem.

Zostań Bohaterem Uniwersytetu Dzieci!

Dowiedz się więcej