Z projektu zabieram głowę pełną pomysłów! „Dziecko z Pasją” – podsumowanie dwóch edycji

2024-06-12
Zakończyliśmy dwie edycje projektu „Dziecko z Pasją”.  W zeszłym tygodniu uroczyście podsumowaliśmy działania uczestników z 59 szkół!
Przez czas trwania projektu uczestnicy wspólnie ze swoimi mentorkami: Krystyną Baryś, Justyną Dmitruk, Agnieszką Jankowską, Katarzyną Knawą, Agnieszką Pilch i Anną Przybyło przyglądali się szkołom, którymi zarządzają.

Analizowali mocne i słabe strony swoich placówek, identyfikowali potencjalne zagrożenia oraz szanse dla ich sprawnego funkcjonowania. Uczestnicy odwiedzali także szkoły mentorek, aby móc zaobserwować dobre praktyki, które stosują.

W czasie sesji podsumowujących w Warszawie uczestnicy wzięli udział w inspirującym wykładzie Ewy Radanowicz, która opowiedziała o swojej drodze do zmiany myślenia o szkole i zarządzaniu nią.

Wspólnie z ekspertką ds. ewaluacji, Joanna Abramowicz, dyrektorzy rozmawiali o tym, dlaczego warto przyglądać się sobie i swoim pracownikom w procesie zmian.

Przeczytaj całą relację i obejrzyj galerię zdjęć TUTAJ.