„Wolontariat na Uniwersytecie Dzieci, to bardzo fajne urozmaicenie tygodnia. Oprócz tego, że pożyteczne to jeszcze przyjemne. Koordynatorzy oraz inni wolontariusze są bardzo sympatyczni. Czasami są różne wyzwania, którym trzeba stawić czoła, ale zawsze jest to wartościowe doświadczenie. Wiedza przekazywana dzieciom również jest ciekawa dla nas wolontariuszy!”.