Dzieci lubią ciasteczka! My też, dlatego wykorzystujemy je do zapamiętywania informacji o tym, jak korzystasz z serwisu, żeby lepiej go do Ciebie dostosowywać.

Rozumiem. Zamknij!
Inny niż poprzednie

Międzynarodowy Dzień Wolontariusza

2020-12-05
Pandemia pokrzyżowała wiele naszych planów, w tym coroczne świętowanie Międzynarodowego Dnia Wolontariusza. Mimo tego, dziś - 5 grudnia, pamiętamy o tych, bez których nie byłoby Fundacji!

Dziękujemy, że jesteście!

W tym wyjątkowym dniu chcielibyśmy podziękować setkom osób, które wspierały nas w trakcie sobotnich zajęć oraz podczas przygotowań do nich. Mieliśmy nadzieję, że spotkamy się na żywo z Wolontariuszami i będziemy wspólnie celebrować ich dzień.

Niestety w tym roku przyszło nam świętować inaczej... Ekrany komputerów muszą zastąpić przyjęcie w biurze. Domowa kawa - tę zrobioną wspólnie, w radośnie zatłoczonej kuchni. I chociaż ten rok jest zupełnie inny niż poprzednie, to my i tak pamiętamy o naszych Wolontariuszach. A oni – o nas!

Świadczą o tym chociażby zajęcia, które obecnie realizujemy w sieci. Pomaga nam przy nich kilkadziesiąt osób – Opiekunów specjalizacji. To oni odpowiadają za organizacyjno-techniczne zadania podczas seminariów. Są wsparciem nie tylko dla nas, ale także dla prowadzących i studentów.

Mamy nadzieję, że już niedługo będziemy mogli spotkać się w większym gronie. Jednak już teraz dziękujemy każdemu Wolontariuszowi z osobna, za ogrom pracy!